Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego  nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci

Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej.
-- Mark Twain

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
Tygodniowo
Miesięcznie
Razem
306
344
2111
9567
1242381

Szczepionka cię "uspokoi" a rtęć "wzmocni twoj mózg kognitywnie" Pod adresem internetowym www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8 obejrzeć można film Alexa Jones'a na temat nowej, szybko rozwijającej się tendencji sprowadzającej się do nachalnej reklamy, dezinformacji i wpychania ludziom pod różnymi pretekstami szczepionek. Obejrzenie tego filmu może przypomnieć nam, że świat, w któym żyjemy, nie jest taki, jak nam się wydaje.

Autor filmu mówi o promowaniu przez główne dzienniki medyczne ("dla naszego dobra" oczywiście) dodawania do wody litu, co w rezultacie ma ogłupiać i sterylizować populację. Twierdzi on, iż obecnie setki szczepionek zawiera biologicznie przeprojektowane wirusy, które wstrzykiwane są do ciała aby atakować nasz mózg. A co twierdzą promotorzy tych szczepionek? Same dobre rzeczy... na przykład, że te szczepionki zwalczają uzależnienie od narkotyków. Zapominają tylko powiedzieć, jakim kosztem się to osiąga. Otóż wirusy zawarte w szczepionce atakują i niszczą receptory mózgu, które reagują co prawda z opiatami czy alkoholem, ale i... endorfinami. Reakcja na endorfiny to element bycia normalną ludzką istotą, na przykład warunek bycia szczęśliwym... Przyjęcie takiej szczepionki więc to nic innego więc jak poddanie się swoistej lobotomii przeprowadzanej przez wirusa (znana jest lobotomia chirurgiczna polegajaca na przecięciu połaczeń miedzy półkulami mózgu. Człowiek poddany lobotomii jest do końca życia "rośliną". Główne dzienniki medyczne mówią "wszyscy muszą wziąć te szczepionki by poczuć się lepiej, nie niepokić się, nie gniewać". Mówiąc inaczej, po co mamy sprzeciwiać się czemukolwiek?. Weźmy szczepionkę, niech wirus wyżre nam część mózgu i staniemy się bezwolnymi, pozbawionymi uczuć i woli biologicznymi robotami.

Alex Jones nazywa takie działania globalnym, naukowo-korporacyjnym przejmowaniem samego życia. Oni przebudowują zwierzęta, rosliny, teraz chcą to zrobić z nami, bo po co mamy być normalnie czującymi, zdolnymi do myślenia, szczęścia i podejmowania decyzji ludźmi? A nuż uda się skłonić lub zmusić nas do poddania się szczepionce zawierajacej żywe, genetycznie zmodyfikowane wirusy opryszczki, które wyżrą nam ważne częsci mózgu pozbawiając nas naszego człowieczeństwa? A my im jeszcze zapłacimy.

Coraz więcej ludzi wie już, iź wiele szczepionek zawiera rtęć... jaka jest reakcja? CBS News (za Alex J.) podaje, że szczepionki zawierające rtęć "według dwu nowych badań w dziedzinie pediatrii" mogą "kognitywnie wzmacniać mózg". Innymi słowy, daj sobie wstrzykiwać rtęć, to sobie wzmocnisz mózg kognitywnie (cokolwiek to znaczy).Jak widać, ich pogarda do naszej wiedzy i umiejętności myślenia jest nieskończona. Kiedy my się nauczymy myśleć?

Po wklejeniu podanego powyżej adresu internetowego w wyszukiwarkę można obejrzeć film, o którym trochę tu opowiedziałem. Film ma polskie napisy.