Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego  nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci

Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej.
-- Mark Twain

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
Tygodniowo
Miesięcznie
Razem
224
277
1462
10305
1525500

Diler aresztowany

 

W dniu wczorajszym policja aresztowała 80-letnią kobietę., która miała przy sobie 3 drażetki wit. C oraz 3 dkg suszonego kwiatu lipy. W związku z dużą szkodliwością społeczną posiadania tak niebezpiecznych substancji, proces odbedzie się w trybie doraźnym.

Podczas przesłuchania zatrzymana zeznała, iż te niebezpieczne materiały przeznaczone były dla dla jej chorego prawnuczka. Przewiduje się, iż sąd nie da wiary prymitywnym wykrętom kobiety, jako iz oczywistym jest, jak bardzo szkodliwe są dla zdrowia czlowieka zarówno witaminy jak i naturalne, niedomieszkowane chemicznie produkty.

Dilerce grozi pięć lat więzienia.

 

Powyższy tekst jest na razie ponurym zartem. Tego typu teksty mogą stać się jednak normą po wejściu w życie Codex Alimenterius.

Nie da się już dłużej ukrywać faktu, że właściwa żywność jest podstawą zdrowia, a do podstawowych przyczyn załamania zdrowia społeczeństw na świecie należy m. in. brak wiedzy (w skali globalnej edukacja kompletnie tu zawodzi) jak dbać o zdrawie, niewłaściwe odżywianie i zatrucia.

CODEX jest systemem rozwiązań, które, wprowadzone, spowodować mogą masowe wymieranie całych populacji (proszę koniecznie sprawdzić co zawierają adresy internetowe jakie podałem poniżej). Przewidywane są takie "rozwiązania" jak: (patrz: www.naturalnenielegalne.pl - skarbnica wiedzy na te tematy)

- dopuszczenie stosowania szeregu pestycydów w żywności

- dopuszczenie do stosowania w produktach żywnościowych kilku substancji uważanych dotychczas za trujące
- praktycznie / faktycznie - możliwość zakazu stosowania większości terapii naturalnych (zioła, żywieniem itp).
- dopuszczenie upraw i sprzedaży roślin genetycznie modyfikowanych
- ograniczenie dostępu ludzi do naturalnych sposobów odzyskania zdrowia i zastąpienie tych rzeczy zmuszaniem nas do spożywania opatentowanych chemicznych "rozwiązań"

- sprzeczne z prawdą uznanie antyoksydantów za truciznę i - a jakże, "dla naszego dobra" - zakaz ich stosowania
- poprzez dopuszczenie substancji chemicznych, faktyczna likwidacja żywności ekologicznej
- perspektywa zakazu przydomowej uprawy warzyw, owoców i ziół bez zezwolenia - moze to zależeć od widzimisię urzędnika (skąd my to znamy?... nie, jestem niesprawiedliwy, za komuny było wolno... )

Zapoznałem się z fragmentami tego "dzieła" - brak precyzji dopuszcza wszystko, a nie wierzę już w dobrą wolę "twórców" tych niehumanitarnych regulacji prawnych. Wygląda na to, iż dążą do zdelegalizowania wszystkiego możliwego do spożycia / stosowania jako leku, czego nie da się opatentować.

A reszta będzie napromieniowywana.

Trudno nie dojść do wniosku, że CODEX jest bezczelną próbą pozbawienia nas naszych praw naturalnych pod osłonką - jak zwykle - "naszego dobra".

Właśnie teraz dzieją się rzeczy, które mogą zdecydować o przyszłości. Dzieje się to na naszych oczach. Poniżej tylko kilka adresów które mogą pomóc w zapoznaniu sie z tym co się dzieje.

Pod adresem
http://www.youtube.com/watch?v=4lpxM1gwmCg&feature=related

można obejrzeć krótki, dobry film o zagrożeniach CODEX.... zauważcie, ze mówi się możliwej śmierci miliardów ludzi w wyniku zatruccia i załamania zdrowia po wprowadzeniu CODEX-u. Kto obejrzy, nie bedzie mogł mówić, ze nie wiedział.

Pod adresem

http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck&feature=related
można obejrzeć 4 min. film o truciznach...

Ci, którzy wprowadzają CODEX mówią, że praktycznie nie ma protestów... że protestów jest tak niewiele, że to zaledwie szum informacyjny, wiec... Więc może ludziom podobają się te plany?

Jeśli nie podobają Ci się te plany, a masz odwagę wyrazić swój sprzeciw, mozesz to zrobić np. tu (linki trzeba skopiować i wkleić do przeglądarki):

http://www.ipetitions.com/petition/anh-vitaminrestrictions/
Wchodzimy na stronę, wpisujemy się, podajemy email, i klikamy... Ważne, aby zebrać 500.000 podpisów - ciągle jest ich za mało.

Polecam też bardzo strony:

http://www.stopcodex.pl/petycje/

http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies_info.html

Czasu jest mało, do czerwca tego roku (2009).