Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego  nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci

Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej.
-- Mark Twain

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
Tygodniowo
Miesięcznie
Razem
308
344
2111
9567
1242431

 

Proszę, przeczytaj poniższe. Znajdziesz tu m. in.  informacje o cenach i upustach cenowych oraz o kwestii wejścia w posiadanie nowego wydania książeczki w sytuacji, gdy posiadasz już wydanie poprzednie.

 

Jeśli trafiłeś na tę stronę, znaczy to, że nie wystarczają Ci informacje podawane przez media tzw. głównego nurtu i  szukasz czegoś więcej. Prawdopodobnie jesteś gotowy do przyjęcia informacji wykraczających poza utarte schematy myślenia, w jakich  próbują nas - niestety  skutecznie w odniesieniu do większości ludzi - trzymać wspomniane media.

     Żyjemy w czasach sztucznej rzeczywistości kreowanej przez media głównego nurtu, które próbują dyktować nam, co myśleć i jak działać. To one tworzą sztuczną rzeczywistość. Fakty się nie liczą, liczy się to, co jest prezentowane jako fakt, tymczasem wielu z nas, zamiast zadbać o swoje zdrowie - wziąć je we własne ręce - spędza czas w kolejkach do lekarzy i do apteki, aby kupić chemiczny preparat, zwany eufemistycznie lekiem.
     Licznym symptomom nielicznych przyczyn nadano nazwy, i w ten sposób wykreowano tysiące chorób. "Leczonych" przez "naszą" medycynę  mało skutecznie, lecz za to bardzo dochodowo - o co zapewne właśnie chodzi.

    Żyjemy w czasach, gdy np. dietetyk wie mało o zdrowej żywności, polityk o polityce, zaś lekarz o zdrowiu - listę tę można sobie dowolnie wydłużać, choć niewielu o tym wie. Statystycznie, lekarze żyją krócej (np. o ok. 11 lat w realiach amerykańskich) aniżeli ich pacjenci. Gdziekolwiek zdarza się strajk lekarzy (trwa z reguły miesiąc lub dwa) - znacząco spada śmiertelność społeczeństwa, sprawa jest nieźle udokumentowana, a wnioski dość oczywiste, szczególnie gdy rozpatrzymy to w kontekście medycyny, której "leki", błędy i zaniedbania należą do  wiodących przyczyn umierania ludzi.

Istnieje sporo  informacji spoza głównego nurtu informacyjnego na temat powrotu do zdrowia, która, choć dostępna w literaturze anglojęzycznej, jest niedostępna w naszym języku. Opracowywane przeze mnie publikacje częściowo pokonują tę barierę dla polskojęzycznego czytelnika.

W ciągu ostatnich kilku lat, opierając się głównie na literaturze anglojęzycznej znalazłem informacje na temat nieznanych bliżej w naszym kraju, skutecznych metod odzyskiwania zdrowia. Choć nie jestem lekarzem i moje opinie nie są poradą medyczną, to jednak nietrudno mi było ustalić proste przyczyny chorób - przyczyny, o których społeczeństwo nie jest informowane, a co ma fatalny wpływ na zdrowie populacji. Żaden lekarz nie uleczył, może to zrobić tylko nasze ciało, gdy mu to umożliwimy. Musimy jednak być poinformowani, co nam szkodzi i co robić, aby przestać być biernym klientem apteki. Poziom dezinformacji jest ogromny. Zwolennicy głównego nurtu informacujnego nie mają szans na zachowanie zdrowia. 

      Posiłkując się zdrowym rozsądkiem i intuicją kolejno wybieram metody, które wydają się być najbardziej skuteczne w szybkim i efektywnym przywracaniu organizmowi zdolności samoleczenia i regeneracji, słowem - zdrowia.  

      Metody te prezentuję w sposób umożliwiający ich praktyczne zastosowanie. Wiedzę tę oferuję w formie komercyjnych publikacji elektronicznych, które udostępniam, obok ogólnodostępnych artykułów, za pośrednictwem swojej witryny internetowej.
     Wiele osób dziwi się, dlaczego ma kłopoty ze zdrowiem - przecież chodzą do lekarza. Niestety,chodzenie do lekarza nie jest dbaniem o zdrowie. Nie żyjemy w warunkach  sprzyjających zdrowiu. Zdrowia nie dano nam raz na zawsze, o nie trzeba stale dbać - a informacji, jak to robić, trzeba  samodzielnie poszukiwać.

 

    Możesz zdecydować się na samodzielne zdobycie tych informacji. Zmusi Cię to do zakupu stosownej literatury -  najczęściej obcojęzycznej (bo piszę najwięcej o tym, co trudno znaleźć w języku polskim) - oraz analizy licznych witryn internetowych, co zajmie Ci prawdopodobnie, podobnie zresztą jak mnie, lata. Ponadto poświęcisz setki lub tysiące godzin na oceny, analizy, odrzucenie licznych śmieci informacyjnych, zakup produktów, przeprowadzenie eksperymentów, , sprawdzanie kuracji na sobie, by wreszcie dokonać wyboru , które wyda Ci się trafny i godny opublikowania. 
  
Możesz też zechcieć kupić te informacje ode mnie, co, jak piszą moi Czytelnicy,  może  zaoszczędzić  Ci dużo czasu, kosztów  i wysiłku.

       Książki składają się na wzajemnie powiązany, synergicznie działający system odzyskiwania zdrowia.   Przeznaczone są dla osób pełnoletnich, zdeterminowanych, pragnących przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Pełnoletnich, ponieważ - stosując w praktyce te nie uznawane przez oficjalną medycynę metody -  robisz to na własną odpowiedzialność. 

Często jestem pytany o ceny opracowań i upusty. Poniżej znajdzesz odpowiedzi.


    Uwaga: poniższe ceny, jak również ceny podane w opisie konkretnych opracowań, nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego; pełnią jedynie rolę wstępnej, orientacyjnej informacji. Ofertą, ważną dwa tygodnie od otrzymania, jest  treść Informacji do Zakupu, jaką wysyłam mailem na konkretne życzenie.

 

     W komercyjnych publikacjach elektronicznych:

Zapper w Praktyce – Nieznane Kuracje (57 zł)

Aktywny Tlen w Praktyce - Skuteczne Kuracje (57 zł)

Srebro Koloidalne i Zdrowie - Poradnik Praktyczny (67 zł)

Diatomit Strażnikiem Twojego Zdrowia - Poradnik Praktyczny (57 zł)

Jod - Niechciana Prawda: Odzyskiwanie Energii i Odporności (67 zł)

Maszyna Rife'a - Czas na Reaktywację (67 zł)                                                                       

prezentuję sporo faktów, zjawisk i metod, których możesz nie znać. Ukazuję je w sposób rzucający na nie nowe światło, ale w kontekście praktycznego zastosowania dla celów odzyskania zdrowia. Jeśli jest problem, sens mówienia o nim jest uwarunkowany przedstawieniem propozycji jego rozwiązania.
      Metody przedstawione w każdym z opracowań mogą
działać niezależnie, jednak treść książeczek stanowi wzajemnie się uzupełniający oraz wzmacniający, synergicznie działający system odzyskiwania oraz utrzymania zdrowia. Sporo wskazuje na to,  ze szerszy wachlarz  metod skutkuje lepszymi efektami.

     Bywa, że ktoś zadaje mi pytanie, którą książkę kupić. Nie potrafię odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Jak już wspomniałem, najczęściej jest tak, że trzeba zastosować kombinację kilku metod, aby skutecznie zadziałało.  Aby odzyskać zdrowie należy uniezależnic się od systemu tzw. "opieki" zdrowatnej poprzez  stajnie się ekspertem dla samego siebie.  Nie staniesz się ekspertem po przeczytaniu jednej książki.

Prezentowane publikacje są książkami w formie elektronicznej. Czytać je można wyłącznie na ekranie komputera lub tabletu. Do ich odczytania potrzebny jest program Adobe Reader (warto zainstalować najnowszą wersję 9.*, jest znacznie szybsza), lub Foxit Reader. Nabywca otrzymuje swoją indywidualną frazę otwierającą zakupione przez niego książki. 

      Dane do przelewu wyślę Ci po tym, gdy mailowo zasygnalizujesz chęć zakupu; kupując potwierdzasz, że jesteś pełnoletni. Uwaga: niniejszy tekst nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ofertą jest otrzymanie - po wyrażeniu  zainteresowania - "Informacji" do zakupu - ważne dwa tygodnie od otrzymania. 

Jeśli zdecydujesz się na jednorazowy zakup kilku książeczek, proponuję konkretne ulgi: I tak, zakup:

- trzech dowolnych książeczek, wpisz ich tytuły - zapłacisz 147 zł.  Cena czterech książeczek wyniesie 187 zł. Jeśli zdecydujesz się na zakup pięciu książeczek, kosztują one  217 zł.   Jeżeli zaś  kupisz sześć książeczek:  zapłacisz 247 zł (a nie 372) zł.
 

Cenę obniżoną za e-booki  proponuję tylko przy jednoczesnym zakupie trzech lub więcej książeczek. Nie proponuję już następnej ulgi przy ewentualnym zakupie kolejnej jednej lub dwu książeczek, nie ma więc ulg składanych. Nie udzielam  dodatkowych, poza wymienionymi powyżej, upustów cenowych.

 

          Niektóe z e-booków mają już kolejne wydanie. Zazwyczaj różnice są niewielkie w kategorii informacji. Może to być zaktualizowanie  jakichś elementów, wskazanie na synergię różnych metod, a także poprawienie "literówek" lub brakujących spacji.

 

Gdy książkę opłaciłeś i czekasz na nią, zadbaj, aby Twoja mailowa skrzynka pocztowa nie była zapchana, bo może ona nie przyjąć maila z załącznikiem. Sprawdź także w spamie. 

 

    Usługa ponownego przesłania zakupionej (a zagubionej) książki lub frazy otwierającej kosztuje 20 zł za sztukę.   

 

Obecnie wstrzymałem ofrowanie moich Projektów. Wrócą do oferty po solidnym update, w wyższej cenie.   

 

Jeśłi jeseś zainteresowany zakupem, napisz, przyślę dokładniejsze informację  do zakupu i dane do przelewu.

 

1  Dziennik Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego (JAMA) vol. 284,

nr 4, z dn. 26 lipca 2000, mowa tu o tym, że rocznie powodują śmierć ok. 200 tys. ludzi