Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego  nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci

Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej.
-- Mark Twain

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
Tygodniowo
Miesięcznie
Razem
221
607
3756
17175
723464

____________

 

Materiały w języku polskim na temat Spooky2

 

Pod adresem: http://www.spooky2videos.com/categories/polish/  można znaleźć sporo filmów szkoleniowych na temat Spooky2.

Zaś pod adresem https://www.spooky2.pl/brochure/ znaleźć można broszurę w języku poskim na temat sprzętu.

 

W dn. 30 09 2017 planuję kolejne szkolenie. Więcej inormacji  w zakładce Nowości. 

 

W dn. 26 VIII 2017 odbędzie się kolejne szkolenie  z elekroterapii - dla małej grupy - z naciskiem na System Spooky2.

 

15 07 2017

W sobotę  5 sierpnia b.r. w Rzeszowie (a właściwie koło Rzeszowa, bo 12 km od centrum) odbędzie się szkolenie z podstaw elektroterapii  z naciskiem na System Spooky2 . Planowana grupa to około dziesięć osób, koszt szkolenia 300 zł, początek zajęć godz. 10.00. Przewidziano przerwy kawowe i przerwa na lunch, stąd koniec szkolenia przewidywany jest między 17.00 a 18.00.  

W czasie kursu, obok objaśnienia  zagadnień dotyczących działania i  eksploatacji  Sysytemu, poruszę m. in.   dwa  zagadnienia.  Pierwsza, to postrzeganie szeregu chorób chronicznych, których przyczyny są generalnie nieznane "naszej " medycynie głównego nurtu ("nieznana etiologia, możemy tylko złagodzić", ble ble ble),  w stosunkowo nowym kontekście - obecności koreślonych wirusów, bakterii,  grzybów i większych pasożytów w określonych chorobach.  Chodzi o to, że pewne patogeny, pasożyty często towarzyszą określonym chorobom chronicznym. Co ciekawe, wiele wymienianych szczepów patogenów oraz pasożytów znajduje się  w bazach  danych Systemy Spooky2. Ponieważ medycyna głównego nurtu nie pomaga ludziom w kwestii chorób chronicznych, zastosowanie metod Systemu  Spooky2, które mogą umożliwić punktowe, precyzyjne uderzenie konkretnego, wybranego patogenu, może mieć kluczowe znaczenie.  Osobiste ksperymenty z samodzielną  neutralizacją mikrobów może dużo zmienić w sytuacji osób chorych chronicznie.

       Na szkolenie Uczestnicy przyjeżdżają bez generatorów. Potrzebny będzie jedynie laptop z windowsem,  sugeruję zainstalowanie na nim dostępnego bezpłatnie na witrynie www.Spooky2.com  oprogramowania. Będziemy pracowali w trybie emeulacji generatorów przez oprogramowanie.

    W czasie zajęć zaprezentuję  także instrument radioniczny Berkana Labs i przedstawię możliwości tego typu instrumentów w kontekście głównie zdrowia: "kopiowania" wibracji substancji i szukania remedium na dolegliwości.    

      Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o maila,  prześlę dokładne informacje.

 

12 06 2017

W sobotę, 1 lipca 2017, planuję przeprowadzenie w Kartuzach kolejnego szkolenia z podstaw elektroterapii i Spooky2 dla małej grupy. Osoby zainteresowane proszę o maila, prześlę dokładne informacje wraz z "agendą" szkolenia.

 

29 04 2017

Majowe szkolenie z elektroterapii w Kartuzach k. Gdańska

W sobotę 20 maja 2017 planuję przeprowadzenie kolejnego szkolenia z elektroterapii z naciskiem na Spooky2 w Kartuzach k. Gdańska. Więcej informacji - w Nowości.

 

Marcowe szkolenie w Kartuzach: 25 marca 2017

     Za niecały miesiąc - 25 marca  - planuję przeprowadzenie szkolenia z eletroterapii z naciskiem na System Spooky2 w Kartuzach (miasto 35 km na zachód od Gdańska). Szkolenie obejmuje 6 godzin lekcyjnych, przewiduje się przerwy kawowe oraz przerwę obiadową (obiad we własnym zakresie Uczestnika szkolenia). Cena szkolenia 270 zł. Zainteresowanym osobom prześlę niezbędne szczegóły.  Więcej informacji - w Nowościach.

 

 

STYCZNIOWE  (2017)  SZKOLENIE w KATOWICACH:  PODSTAWY  ELEKTROTERAPII  I  SYSTEMU  SPOOKY2

 

Oczekujemy Cię 21 stycznia 2017 od 9.30; Szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00 i obejmie 6 godzin lekcyjnych (45 minutowych) + przerwy na kawę  oraz rozmowy i wymianę doświadczeń oraz przerwą obiadową (obiad w zakresie własnym Uczestników).  Stąd, zakończenie Szkolenia  przewidywane jest pomiędzy  godziną 16.30 a 17.00.

 

Na kurs przyjeżdżasz z laptopem z dobrze naładowaną baterią, bez żadnego osprzętu. Jeśli nie zainstalowałeś Systemu, zrobimy to podczas zajęć. Nie zabieraj innego sprztu, jest zbędny, pracujemy w trybie emulowania, który, programowo, nie różni się od trybu elspoloatacyjnego. 

 

      Przewidywana liczba uczestników: kilkanaście osób. Cena kursu: 300 PLN. 

Jeśli jesteś zainteresowaniy tematyką i ewentualnym uczestnictwem napisz.

Szkolenie odbyło się zgodnie z planem, dziękuję Uczestnikom za przybycie i późniejszy eeback. Pozdrawiam Wszystkich!

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

Uwaga: nie sprowadzam i nie sprzedaję Spooky2, ani nie planuję takiej działalności.

Nie jestem też przedstawicielem firmy Spooky2, ani nie pośredniczę w zakupie. 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem sprzętu, możesz zrobić to tu:  spooky2-mall.com .  Miejsce, skąd ściągamy  oprogramowanie, intrukcje jest tu.

____________________________________________________________________________________________________

 

 

Maszyna Rife'a – System Spooky2

          update 18 06 2016  po roku od zamieszczenia tej treści

    Od niedawna obserwujemy intensywny rozwój coraz skuteczniejszych technik stosowania metod bioelektronicznych dla odzyskiwania i utrzymania zdrowia. 

______________________________
Pisząc ten tekst  przed rokiem nie wiedzaiłem, że ten rozwój będzie aż tak, i coraz bardziej, intensywny - w kategoriach Systemu Spooky2. Istniejący obecnie system jest czymś zupełnie innym niż przed rokiem, i sam z trudnością potrafię ocenić zmiany, jakie zaszły. 

 

Praktycznie co miesiąc ukazywały się nowe wersje oprogramowania. Obecnie możliwości oprogramowania są już takie, że można kilkoma kilknięciami uruchamiać uniwersalne, trwające dziesiątki godzin  procedury elektroterapeutyczne wymierzone w dolegliwości zapewne większości ludzi.  Procedury te działają zdalnie i wielopoziomowo, mogą pomagać nawet dziesiątkom ludzi na raz. Ludzi, którzy w tym czasie mogą spać, pracować, czy bawić się. 

 

Miewam okazje rozmawiać - w czasie szkoleń - z osobami, które są już posiadaczami innych systemów elektroterapii, jak na przykład dość znany system działający w trybie "kontakt" i cenie dwudziestu kilku tysięcy złotych, i inne. W trakcie szkolenia zdarzało mi się usłyszeć od niektórych z tych osób, "panie Romanie, za co ja zapłaciłem 25 tys. zł, skoro można kupić Spooky2"? 

 

Doskonała wiadomość: Dostępna jest już strona internetowa o Spooky2 w języku polskim. Mam sygnały, że nie zawsze się otwiera, ale nie jestem jej administratorem. 

Co więcej, jest już dostępny Przewodnik Użytkownika Spooky2 w języku polskim. Może to zwiększyć zainteresowanie  Systemem Spooky2, a także ułatwić ludziom opanowanie posługiwania się nim.

__________________________________

     Oprogramowanie Systemu Spooky2 jest bezpłatne. Cena zakupu minimalnej konfiguracji, wraz z przesyłką, wynosi niewiele ponad  tysiąc złotych (czerwiec 2015). Generator Spooky2 ma możliwość generowania tysięcy różnego rodzaju sygnałów w zależności od ustawienia będących do dyspozycji operatora Systemu parametrów. Porównawnie możliwości tego systemu z jakimikolwiek zapperami czy zapperami kombo z tzw. "funkcją Rife'a" (które bywa, że kosztują nawet ponad 2000 zł)  ma niewielki sens.

      W obliczu faktu zaistnienia tego Systemu zapper Clark może być uważany -w kategoriach skuteczności oddziaływania -  za już tylko urządzenie pomocnicze. Dodajmy, że informowanie o "funkcji Rife'a" w zapperach kombo przez ich sprzedawców czy producentów jest marketingiem bądź brakiem kompetencji. Pasmo częstotliwości generatora Rife'a bowiem powinno wynosić przynajmniej kilka Mhz, ponieważ dopiero sygnały o  częstotlliwości od 1 ok. MHz i więcej mają możiwość skutecznego penetrowania wnętrza komórek. 

    Spooky2 może pracować samodzielnie, wówczas ręcznie ustawia się częstotliwości. Jednak dopiero podłączenie go do laptopa, czy komputera biurkowego nawet starego typu (wystarczy Windows XP) czyni zeń zaawansowany System Rife'a.

    System ten ma charakter modułowy (jeden komputer może obsłużyć jeden, kilka lub więcej generatorów Spooky2), zaś skuteczność oddziaływania Systemu rośnie z ilością podłączonych do komputera generatorów. Skuteczność i przydatność już nawet jednego generatora przekracza znacznie możliwości zappera. Coraz więcej ludzi stosuje System Spooky2 do radzenia sobie z najróżnorodniejszymi problemami. Możliwe jest unieszkodliwianie patogenów i dużych pasożytów, przywracanie właściwego pH, detoksykacja różnych organów ciała, skanowanie organizmu w funkcji biofeedbacku. Ludzie zaczynają stosować System (miniimoduł - dwa generatory) w przypadku raka, lub moduł podstawowy (cztery generatory) w przypadku ponownie raka, ale także boreliozy,  choroby Morgellonow i wielu innych dolegliwości. Tysiące ludzi na świecie eksperymentuje i dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi. 

____________________________

Co kupić?

Wydaje się, że powstał pewien consensus co do sporej skuteczności oraz zalet praktycznych stosowania pewnego trybu i  metody stosowania Systemu Spooky2.

      Consensus ten dotyczy stosowania Trybu Zdalnego jednocześnie na czterech generatorach Spooky2. Ponieważ otrzymuję sporo zapytań o sugerowane przeze mnie  ukompletowanie zestawu, jaki warto zakupić, wyrażę tu swoją opnię - gdybym to ja miał decydować, byłby to zestaw czterech generatorów wraz z dodatkowym cennym osprzętem, który można zakupić pod tym adresemZamieszczam tę informację, ponieważ otrzymuję dużo zapytań, na jakie ukompletowanie się zdecydować.

     Oczywiście, jeśli zakupisz jeden generator Spooky2-5M, sterując nim przez swojego laptopa masz znacznie lepszy system elektroterapii, niż zappery kombo za awet 2 tys. złotych i więcej.

____________________________

    W zależności od ciekawości życia, chęci, wiedzy, energii, stopnia świadomości zdrowotnej ludzie w różnym stopniu radzą sobie z korzystaniem z Systemu. Jednak już podstawowa wiedza może wystarczyć do osiągnięcia rezultaów nieporównywalnie lepszych,  aniżeli daje używanie zappera.

 

    System Spooky2 może uwolnić dysponującą nim osobę od kosztownych sesji na elektronicznych urządzeniach diagnozujących, w przypadku chęci poznania kluczowych dla zdrowia danej osoby częstotliwości. Do podstawowego ukompletowania Systemu dokupić można za kilkadziesiąt dolarów  przystawkę pozwalającą na przeprowadzanie sesji biofeedbacku – sesji nie ustępującej, jak sądzę - tym przeprowadzanym na bardzo kosztownym sprzęcie w dobrze wyposażonych gabinetach. Częstotliwości te są podczas sesji skanowania zapisane przez System, i następnie mogą być - w sposób zautomatyzowany - przezeń generowane. Eliminuje to konieczność poddawania się kosztownym zabiegom, sugerowanym po sesji biofeedbacku na profesjonalnych urządzeniach skanujących. System Spooky2 ma kolejne możliwości. Jego oddziaływaniu można skonfigurować tak, że działa on zdalnie: system jest umieszczony i  uruchomiony w domu, oddziaływuje na wybraną osobę, która jest w pracy czy na urlopie, niezależnie od odległości. Co więcej, Systemem można z pełną precyzją sterować także zdalnie - przez internet. Wystarczy laptop z dostępem do internetu, aby choćby z końca świata zainicjować wybrane przez siebie procedury działania Systemu. Czy to działa? Tak, całkiem sprawnie.
 

Opanowanie obsługi systemu

    Osiągane efekty rosną wraz z umiejętnością jego stosowania. System jest tak pomyślany, że daje sporo (znacznie więcej niż zapper) już po wstępnym opanowaniu, a lepsze poznanie Systemu zwiększa nieliniowo możliwości i efekty jego wykorzystania.
 

Szkolenie Techniczne

Oferuję szkolenie techniczne w zakresie wyboru sprzętu,ukompletowania zakupu, użytkowania oprogramowania komputerowego i  hardware'u Systemu Spooky2,  stosowania biorezonansu do znajdowania częstotliwości kluczowo ważnych dla danej osoby, jak również w zakresie zagadnień wytwarzania srebra koloidalnego – CS - (metodą pseudostałoprądową  oraz z użyciem Spooky2 - częstotliwościową) a także w zakresie  konstrukcji i użytkowania  pulserów magnetycznych typu Beck+, Maszyny Douga, Maszyny Aubrey'a, zapperów, stosowania Protokołu Becka,  montowania Plazmowej Maszyny Rfe'a itp. 

      Konsultacje mogą mieć formę rozmowy przez telefon, względnie przez Skype. Sesje szkoleniowe, co sugeruję,  mogą być przeprowadzane z zastosowaniem oprogramowania TeamViewer, co pozwala na zdalną, wzajemną obserwację podejmowanych akcji - na ekranie komputera. Oprogramowanie to pozwala także na prowadzenie rozmowy, co uczyni telefon czy Skype zbędnym (z wyjątkiem krótkiej chwili na zainicjowanie sesji), a także swobodne przesyłanie plików między uczestnikami sesji. Stosowanie TeamViewer może w wielu przypadkach zastąpić osobiste spotkania.  

      W przyszłości, o ile będzie taka potrzeba,  mogą to też być grupowe warsztaty/szkolenia  stacjonarne w wybranym mieście. Zapewne domyślasz się, jakie miasto zaproponuję. 

 

Jeśli przeczytałeś jakieś moje książeczki, lub artykuły na Vibronice, wiesz, czym lubię się zajmować i jaki sposób argumentacji mi odpowiada. Przede wszystkim, lubię, aby z tego, czym się zająłem, coś wynikało. Jeżeli widzę problem, szukam rozwiązania. Większość moich artykułów, a tym bardziej opracowań książkowych, nawiązuje do takiej postawy.

       Jeżeli czytasz ten tekst, możesz wiedzieć już, że, aby być zdrowym, należy wziąć sprawy w swoje ręce. Medycyna mainstreamu jest niezła w ratowaniu życia w nagłych wypadkach. Ale choroby przewlekłe to inna sprawa, tu trudno na nią liczyć. Podstawowym celem kompleksu farmaceutyczno - medycznego nie jest uzdrawianie ludzi. Tym celem jest zarabianie. To jest przede wszystkim świetnie zorganizowany biznes. Nieliczni tylko to rozumieją,  ale to właśnie oni mają szansę skutecznego odzyskania i zachowania zdrowia.

      Otrzymuję sporo maili. Przepraszam tych, którym z braku czasu nie zdołałem odpisać. Ich liczni autorzy zadają czasem naprawdę liczne pytania, i na odpowiedź brak mi czasu, bo mam sporo obowiązków. Kontakt w opisywanej formie umożliwi mi odpowiedzi na takie pytania, bo staje się to wówczas częścią mojej zawodowej działalności, co uwalnia mnie od innych zajęć.


O nauce w służbie medycyny

*Co jest jedną z dominujących cech badań naukowych? To, że generalnie, są to badania finansowane.

*Jakie badania są finansowane? Takie, które przynoszą pożądane wyniki.

*Co to są pożądane wyniki? To są takie i tylko takie wyniki, które są zgodne z oczekiwaniami zamawiającego badania.  

*Co umożliwiają współczesne "badania naukowe"?  Umożliwiają nawe udowodnienie, że w oceanie nie żadnej wody. Oczywiście nie świadczy to dobrze o zespole metod określonych mianem "badań naukowych".

*Co to znaczy, że "nie ma badań dowodzących, że..."? To znaczy, że nie przeprowadzono takich badań, bo wiadomo z góry, że...; lub: przeprowadzono takie badania, ale ponieważ dowiodły, że..., to je ukryto lub... pominięto milczeniem.

No cóż, tzw. nauka służy tym, który jej płacą. I warto zapamiętać, że nie zawsze to, co uważane jest za naukowe, odzwierciedla rzeczywistość lub - po prostu - działa. Może właśnie dlatego lekarstwa nie zawsze leczą, a metody uważane za nienaukowe – bywa, że i owszem.

 

Konieczność działania i dalsze informacje o Systemie

   Coraz więcej ludzi - szczególnie tych z szerszym oglądem rzeczywistości - zaczyna zdawać sobie sprawę, że, w kontekście zdrowia,  czasy, gdy można było pozostawać biernym, już minęły.  Paradygmat stosunku do rzeczywistości zmienia się na naszych oczach. Ludzie zaczynają rozumieć, że nie można być biernym, bo rzeczywistość jest zbyt wymagająca. Poszukują więc wiedzy, co - i jak - robić. Poszukujemy sposobów radzenia sobie z wymaganiami tej rzeczywistości.  Skoro to czytasz, jesteś zapewne jednym z takich poszukujących rozwiązań ludzi.

      Nikt nie wie wszystkiego, gorzej, wszyscy się ciągle uczą, nawet najlepsi - w każdej dziedzinie. Myślę, że żyjemy w bardzo wyjątkowym okresie umożliwiającym ludziom, którzy tego chcą, wszechstronny rozwój.  Coś takiego nie było możliwe w znanej nam przeszłości. Żyjemy, dzięki pewnym aspektom rozwoju cywilizacji technicznej, w okresie dużych możliwości rozwoju dla tych, którzy poszukują sposobów uzewnętrzenia swojej aktywności. Odzyskanie i zachowanie zdrowia może być uznane za  jeden z warunków dobrego funkcjonowania i spełnienia się w tej rzeczywistości. Dlaczego? Są ludzie, którzy mają 40 lat i są schorowani, niezdolni do przejawiania twórczości, inicjatywy, rozwoju. Tracą szanse samorealizacji, spełnienia swojego ja tutaj.  Inni mają 80 lat i wciąż intensywnie się rozwijają. Ich rozwój jest przyspieszony doświadczeniem, którego brak młodym ludziom. Warunkiem jednak jest dobry stan zdrowia; w obecnej rzeczywistości w tym wieku nieosiągalny dla osób, które nie są czynnie zaangażowane w jego utrzymanie. 
      Jak sądzę, zachowanie zdrowia wymaga pewnej osobistej odwagi i samodzielności myślenia. Wymaga to odwagi wzięcia spraw we własne ręce, zamiast obciążania innej osoby bądź instytucji odpowiedzialnością za swoje bezpieczeństwo w tej kwestii. Wymaga to zdolności zdania sobie sprawy, że konieczna jest osobista inicjatywa i działanie.

   Technologia DDS umożliwiła skonstruowanie zaawasowanego, stosunkowo taniego generatora funkcyjnego. Zaopatrzono go w interfejs umożliwiający podłączenie do PC (np. laptop). Napisano niesamowite oprogramowanie  które stwarza ogromne, niespotykane wcześniej możliwości sterowania generatorem. Możliwe jest generowanie ogromnej różnorodności sygnałów dzięki możliwości ich mieszania, narzucania różnego rodzaju modualcji, kształtów, możliwości zaawansowanego  definiowania różnych parametrów. Oprogramowanie posiada ogromną bazę danych, przy czym nie trzeba na bieżąco wprowadzać pożądanych częstotliwości, wystarczy operować nazwami (kliknięcia; jest też wyszukiwarka). Urządzenie umożliwia przeprowadzanie skanowania organizmu w poszukiwaniu częstotliwości reakcji organizmu (CRO). CRO są rejestrowane przez system, po czym można je zapisać w bazie danych Systemu, i korzystać w celu dostarczenia organizmowi potrzebnychmu wibracji. 

     Można samodzielnie definiować sobie pożądane zestawy, jak również sposoby ich generowania, i rejestrować je sobie w bazie danych pod dowolnie wybraną nazwą.  Możliwość eksploatacji tak zaawansowanego Systemu  otwiera szeroko wrota do samodzielnych eksperymentów i poszukiwań. Ludzie osiągają sukces w unieszkodliwianiu patogenów, a także w kategoriach rehabilitacji. To pierwszy tak potężny i elastyczny System Elektronicznego Odzyskiwania Zdrowia. Ostatnio wiadomo już, że ma modułową, elastyczną, łatwą do stopniowego rozbudowywania  konstrukcję. 

       Trzeba wiedzieć, że leki, minerały, suplementy -   na pewnym poziomie oddziaływują poprzez częstotliwości, wibracje.  Bazie częstotliwości Systemu zawiera tysiące zestawów dających wiele możliwości. Mamy na przykład częstotliwości elejków eterycznych. Zamiast więc kupować olejek, można zastosować wybrane częstotliwości udostępniane przez  System Spooky2.   Na przykład, potrzebujesz olejku cytrynowego. System ma go dla Ciebie. Wpisujesz w wyszukiwarce Systemu essential oil - lemon  i natychmiast masz częstotliwość, którą możesz wykorzystać dla przywołania efektów typowych dla użycia olejku cytrynowego. Sporo świadczy o skuteczności olejków w pozbywaniu się boreliozy (szerokie spektrum niszczenia mikrobów), a baza danych Systemu Spooky2  ma ich kilkadziesiąt.

       Trwają intensywne badania (niekoniecznie naukowe) nad zastosowaniem Systemu dla pozbywania się problemów zdrowotnych. Na bieżaco mają miejsce ciągle nowe odkrycia o  znaczeniu praktycznym dla dobra ludzi.

       Na skuteczność Systemu składają się też inne elementy, ale nie miejsce tu na ich wymienianie.

     Wszechstronność i moc Systemu, jak również trwające ciągle intensywnie badania i weryfikacje  skutkują pewnymi niedogodnościami. Jedną z nich jest konieczność bycia z tym w miarę na bieżąco i odsiewanie tego, co można odsiać.  Dużym ułatwieniem bylaby znajomość języka angielskiego, jako że to właśnie w tym języku publikowane są niezbędne materiały.

       Dość często ukazuje się nowa wersja oprogramowania i towarzysząca jej uaktualniana wersja anglojęzycznej instrukcji użytkowania Systemu naszpikowanej pojęciami, które na świeżo powstają w języku angielskim. Większość z tych pojęć po prostu przenosimy na grunt języka polskiego, a część z nich należy zastąpić  polskimi znaczeniami. To dość trudna praca.  

       Dodatkowy aspekt to istnienie anglojęzycznego, dynamicznie się rozwijającego Forum z ciągle pojawiającymi się nowymi, licznymi  wpisami   - niektóre bardzo wnoszące, w tym wiele interesujących świadectw. Choćby pobieżne śledzenie rozwoju sytuacji, bycie w miarę na bieżąco, aby wiedzieć, w jakim kierunku rozwija się System zabiera sporo czasu, ale nigdy nikt nie będzie wiedział wszystkiego. Na tym etapie ne jest możliwe ogarnięcie istotnej całości. To jest żywioł, to jest swoiste nadrabianie straconych dla zdrowia lat. Umożliwia to technologia, wreszcie  coś nam służy.  Wielu ludzi zaczyna podążać tym śladem.

    Ta wiedza to sporo informacji, intensywny rozwój. To, co było oczywiste, zaakceptowane wczoraj, dziś już może wyglądać inaczej.  Często nie ma odpowiedzi na jakieś pytania, albo - są - różne.  Ani ja, ani nikt inny nie zagwarantuje Ci odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania; to nie jest możliwe. Możesz też otrzymać odpowiedź, ale z czasem okaże się ona nieścisła. Summa summarum jednak nawet taka nominalnie nieścisła informacja może okazać się cenna, bo na danym etapie umożliwia działanie.

    Dziś bierność w dziedzinie zdrowia, oddanie go w ręce innym - nie jest dobrą decyzją.
 

Szkolenia

     Mogą przyspieszyć Twoją samodzielność w kwestii korzystania z Systemu. Nie masz jednak gwarancji, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, że otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania. To młody, rozwijający się System. Płacisz mi za poświęcony Ci czas. Czy na przykład wizyta lekarska rozwiązuje Twoje problemy? Tak lub nie.  Płacisz lekarzowi za jego czas i kwalifikacje, za próbę rozwiązania Twoich problemów. Jednak nie  za rozwiązanie Twoich problemów, bo te mogą być rozwiązane - lub nie.

     Szkolenie może umożliwić Ci szybsze wystartowanie z eksploatacją Systemu, dostarczyć odpowiedzi na różne pytania, nauczyć Cię nowych rzeczy, rozwiać wątpliwości, wskaz kierunki dalszego rozwoju, oszczędzić wielu miesięcy poświęconych na samodzielne rozwiąznie problemów z eksploatacją Systemu.

    System Spooky2 to nowa,  dynamicznie rozwijająca się dziedzina wiedzy. Dlatego na tym etapie nie jest możliwa pełna znajomość Systemu. To jest system eksperymentalny, a nie medyczny, stosując go, przeprowadzasz osobiste eksperymenty w zakresie zbadania wpływu metod bioelektronicznych na swoje zdrowie. Zainteresuje to osoby poszukujące, skłonne do działania i brania odpowiedzialności za siebie.

       Ja staram się pomóc, ale nikt nie da Ci gwarancji, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione. Jeśli takie postawienie sprawy nie odpowiada Ci, nie zwracaj się do mnie, proszę. Jeśli to akceptujesz, będę się starał Ci pomóc.  Pomocne dla Ciebie może wówczas okazać się uprzednie zapoznanie się z treścią  e-booka Maszyna Rife'a (nie jest to konieczne, choć może to umożliwić Ci rozpoczęcie rozmowy od wyższego poziomu, bo nie będziesz tracił czasu na zadawanie pytań o zagadnienia już wyjaśnione w e-booku). Na pewno będzie Ci łatwiej, jeśli znasz język angielski. Wówczas zapewne skoncentrujemy się raczej na aspektach czysto technicznych, szkolenie potrwa znacznie krócej. Jeśli rozpoczynając, nie będziesz miał konkretnych pytań, zaczniemy od wprowadzenia podstaw Systemu, i w trakcie szkolenia szybko okaże się, na czym należy się skupić.

       Ceny szkolenia nie odbiegają od cen korepetycji językowych u dobrego korepetytora, a więc kilkadziesiąt złotych za godzinę. Jednak zauważ, że o ile kurs językowy może trwać nawet latami po dwie, trzy lub cztery godziny lekcyjne w tygodniu, to  w przypadku szkolenia, o jakim tu mówimy, już kilka godzin może sporo wnieść, oszczędając Ci, jeśli cenisz swój czas,  miesięcy poszukiwań i dostarczając informacji, które byłoby Ci trudno samodzielnie zdobyć z uwagi na brak czasu, znajomości języka angielskiego czy zagadnień technicznych, lub wręcz pewnego osadzenia kontekstowego.

      Forma łączności, jaką sugeruję, opiera się na wykorzystywaniu oprogramowania TeamViewer. Używanie tego oprogramowania - bezpłatne dla Ciebie - wymaga licencji z mojej strony. To bardzo proste i w krótkim czasie można rozpocząć praktyczne działanie.

     TeamViewer umożiwia nawiązanie kontaktu merytorycznie niewiele ustępującego osobistemu spotkaniu, i jest bardzo prosty w użyciu. Szczegóły w Informacji dla zainteresowanych. Przyda się też Skype - zainstalowany na smartfonie. Mogą nas dzielić setki lub tysiące kilometrów, a porozumiewamy się tak, jakbyśmy siedzieli obok siebie. Na ekranie swojego komputera widzisz, co robię, co więcej, jeśli zechcesz, mogę sterować np. Twoim Systemem Spooky2, zapisując do przyszłego użycia ustawienia częstotliwości i parametrów generowania, jakie uznasz za stosowne. 

 

Osoby potencjalnie zainteresowane proszę o maila, wyślę niezbędne  informacje.

Adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

(c) by Roman Nowak, 2015, 2016, Gdynia