Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego  nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci

Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej.
-- Mark Twain

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
Tygodniowo
Miesięcznie
Razem
318
349
3098
12157
1101226

Zaprzyjaźnione witryny:

Zdrowe produkty i... informacje

**   www.alegra24.pl   
 
Strona i sklep internetowy prowadzone są przez p. Aleksandrę, młodą osobę o dużej charyzmie, znaną na forach internetowych dotyczących zdrowia.  Pani Aleksandra chętnie - w miarę wolnego czasu - pomaga innym, rozmawiając (i podsuwając rozwiązania) na tematy zdrowia, a wie o nim bardzo dużo - pomogła bardzo wielu osobom.
    Firma Pani Aleksandry mieści się  u podnóża góry Ślęża (miejsce mocy). Pani Aleksandra oferuje sporo dobrze wybranych, ciekawych produktów pomocnych w utrzymaniu zdrowia, w tym wysokiej jakości srebro koloidalne, wytwarzane metodami, z którymi miałem okazję się zapoznać i które podobają mi się, bo spełniają wszystkie wymagania, jakie nakreśliłem w swoim e-booku nt. srebra koloidalnego. Pani Aleksandra jest ekspertem w  dziedzinie stosowania srebra koloidalnego. 
________________________________________

BIOREZONANS

 

Miałem okazję zapoznać się z kilkoma rodzajami metod biorezonansowych stosowanych w naszym kraju.  Szczególnie podobają mi się metody stosowane przez witrynę:

**    www.biorezonans24.eu   - mają oni kilka gabinetów w kraju. 


Poniższe informacje mogą szczególnie zainteresować mieszkańców Trójmiasta i okolic, poszukujących skutecznego biorezeonansu.

W celach poznawczych odwiedzałem jeden z gabinetów www.biorezonans.eu - podoba mi się to, co widziałem - metody, sprzęt, traktowanie osób korzystających z oferty Gabinetu. Jest to Gabinet Terapii Naturalnych ODNOVA 24.   (Gdynia, ul. Inżynierska 78A/2 - to w dzielnicy  Orłowo, bezpłatne miejsca parkingowe).
      Gabinet stosuje system dopracowany przez zespół www.biorezonans.eu , który to system uważam za najbardziej wiarygodny i skuteczny spośród znaych mi metod biorezonansu. Stosowane są tu głównie metody częstotliwościowe.

      Gabinet dysponuje odpowiednim sprzętem i bazami danych częstotoliwości, stanowiących odpowiedź na problemy mieszkańców naszego kraju. Po przeprowadzeniu wywiadu i bioskanu Klienta określane są kierunki działania. Stosowany tu sprzęt i metody pozwalają na  konkretne określenie problemu Klienta i realizację stosownych zabiegów.
      Gabinet prowadzonę jest przez naturopatkę, p. Katarzynę, tel. 574 144 949, która jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą.
Ponadto, o ile wiem, raz w miesiącu w Gabinecie p. Katarzyny przyjmuje dr Czerniak, lekarz mający odwagę publicznie wypowiadać się na tematy, które są przemilczane przez mainstream medyczny.

O skuteczności metod pracy gabinetów prowadzonych przez biorezonans24.eu pozytywnie wypowiadał się  Jerzy Zięba w jednym ze swoich wystąpień; jego opinię  niniejszym potwierdzam.

____________________________________________