Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego  nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci

Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej.
-- Mark Twain

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
Tygodniowo
Miesięcznie
Razem
306
344
2111
9567
1242391

Uwaga: nie jestem lekarzem i przedstawione w ebooku treści nie mogą być traktowane jako porada medyczna.
Książeczka

Srebro Koloidalne i Zdrowie

jest e-bookiem, czyli książką elektroniczną, zawiera ok. 90 stron A4.


Niniejsze wydanie tego ebooka, ISBN 978-83-923673-3-8, autor i wydawca: Roman Nowak, projekt graficzny okładki Magdalena Gredka, jest przeznaczone wyłącznie do czytania na ekranie komputera, a nie do wydruku.

Książka chroniona jest prawem autorskim, jest przeznaczona dla osób dorosłych a nabywca otrzymuje prawo do jej użytkowania, a nie reprodukowania, rozprowadzania.

Ebook sprzedawany jest jako plik pdf otwierany znaną tylko nabywcy frazą. Niezbędny będzie program Adobe Reader 6 lub wyżej, względnie Foxit Reader.

Objętość opracowania wynosi ponad dziewięćdziesiąt stron A4. Plik z ebookiem (prawie 1,5 megabajta)  wysyłany jest pocztą elektroniczną na podany przez nabywcę adres mailowy.

Treść książki to wieloaspektowa prezentacja srebra koloidalnego, a jej podstawowym celem jest wyposażenie czytelnika w praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnego wytwarzania dobrej jakości srebra koloidalnego, jak również - w przypadku osób, które się na to zdecydują - jego używania do różnorodnych celów.

Istnieje ogromna ilość wyczerpujących badań przedstawicieli dobrej nauki dowodzących wyjątkowej roli srebra koloidalnego (SK) dla właściwego funkcjonowania naszego organizmu, co omawiam w opracowaniu. Powstaje pytanie, skąd biorą się "informacje" jakoby srebro nie odgrywało żadnej roli w ludzkim organiźmie. Ciekawą właściwością srebra jest także fakt, że - nietoksyczne dla organizmów wyższych, szybko i skutecznie unieszkodliwia patogeny do jednokomórkowców włącznie.

Do około 1930 r. srebro było rutynowo używane jako antybiotyk przez medycynę głównego nurtu, a książeczka instruująca, jak używać srebra koloidalnego, była często spotykana w biblioteczkach większości lekarzy w USA i Europie. Istnieje duża ilość opracowań naukowych dowodzacych ogromnej skuteczności SK w unieszkodliwianiu nie tylko bakterii i wirusów ale i wszelkich innych szkodliwych mikroorganizmów, które nie moge się na nie uodpornić (skutkujace leczeniem takich dolegliwości jak zapalenia płuc, kiła, rzeżączka, HIV, dezynteria,cholera,i setki innych - nie musimy znać patogenu, srebro i tak nim się "zaopiekuje", to nie jest opatentowany antybiotyk, ktory działa w najlepszym przypadku na parę ściśle określonych patogenów - pod warunkiem, że to bakterie, bo na pozostałe patogeny jest on praktycznie bezużyteczny). Obecnie fakty te są skrzętnie ukrywane, zaś pewna ważna agencja rządowa jednego z bardzo dużych i bardzo, bardzo demokratycznych ;) państw posunęła się już nawet do granic śmieszności, zabraniając ludziom twierdzić, iż srebro koloidalne ma właściwości lecznicze. Próbują dyrektywami wymazywć fakty. Skąd my to znamy?

Informacja o możliwościach i łatwości samodzielnego wytwarzania SK może dać ludziom sporą niezależność w sferze zachowania zdrowia. Niniejsze opracowanie zawiera podstawy tej wiedzy.

Srebro koloidalne jest tematem, na który trzeba patrzeć m. in. w kategoriach procedur handlowych. Tu rządzą potężne firmy, dobrze osadzone we współczesnych realiach. Media,  opłacane przez nie, są pełne reklam produktów fabryk chemicznych zwanych eufemistycznie lekami. Nie spodziewajmy się, że komuś zależy na naszej samodzielności, że media głównego nurtu podadzą nam fakty na temat srebra koloidalnego. Srebro koloidalne jest przedmiotem zaawansowanych zabiegów socjotechnicznych, umiejętnej dezinformacji i tzw. antyreklamy. W książeczce wyjaśniam, jak należy odbierać wielopoziomowe, przeznaczone dla odbiorców zarówno niezorientowanych jak i już sporo wiedzących - przekłamania i "informacje" na temat srebra koloidalnego.

W połowie lat 90' XX wieku Robert Beck (pracował jako inżynier dla NASA) dał w USA serię otwartych wykładów ujawniając społeczeństwu zdumiewająco prostą metodę samodzielnego wytwarzania srebra koloidalnego. Zapoczątkowało to swoisty ruch obywatelski użytkowników srebra produkujących go dla własnych potrzeb. Dziś ocenia się ten ruch już na nawet 10 milionów osób. Taka ilość stanowić już zaczyna poważny problem, z którym trzeba coś zrobić, stąd akcje dezinformacyjne.

 

Walka jest więc umiejętna i wielopoziomowa, umiejętnie używana jest półprawda, począwszy od straszenia argyrią, choć nie zdołali znaleźć nawet jednego dowodu na to, że srebro produkowane metodami jakie prezentuję, spowodowało choćby jeden przypadek argyrii. Nie liczą się fakty, liczy się antypropaganda. Dla osób, które nie dają się nabrać na oczywiste bzdury przygotowane są następne pułapki. Na przykład ludzi nie informuje się, że istnieją różne cele / kategorie przyjmowania srebra koloidalnego: suplementacja, prewencja I i II stopnia, podtrzymanie, oraz bardo różne dawki lecznicze. Oczywiste jest, że SK przyjmowane w kategoriach np. suplementacji nie wyleczy, a osoba nawet gotowa do skorzystania z właściwości srebra wierząca, że trzy łyżeczki od herbaty srebra koloidalnego o określonym ppm dziennie to jest to, co powinna przyjmować (zamiast np. trzech szklanek) nie osiągnie wyleczenia. Osobie tej brak jest informacji. Nie wie ona, że istnieją różne kategorie celu przyjmowania SK.

Metody ujawnione przez R. Becka zostały podchwycone i rozwinięte przez innowacyjnych ludzi. W rezultacie dokonano trzech odkryć skutkującym znacznie lepszą jakością produktu, który, jeśli przestrzega się tych zasad, wyprzedza o lata świetlne :) produkty używane w latach 20' i 30' ub. wieku. Prezentuję te odkrycia w e-booku. Zamieszczam opisy, schematy. Para elektrod kosztująca 30 - 40 zł powinna pozwolić na wytworzenie kilkuset litrów świetnego koloidu (zakładając, iż skorzystamy z najnowszych odkryć w dziedzinie amatorskiego wytwarzania srebra, jakie przezentuję w książeczce). Tymczasem ok. 30 - 40 zł to właśnie cena, jaką trzeba zapłacić za zaledwie 300 ml buteleczkę produktu nazwanego srebrem koloidalnym, o zawartości, jak to uzasadniam dość szczegółowo w książeczce, bliżej nieznanej.

Książeczka jest ilustrowana fotografiami prezentującymi budowę i sposób pracy generatorów - przystawek, umożliwiających samodzielne wytwarzanie dobrej jakości SK. Jest też schemat ideowo - montażowy przedstawiający sposób budowy generatora pozwalającego otrzymywać wysokiej jakości SK, jednak to tylko schenat - bez opisu, i o ile elkktronik swobodnie, to z pewnościa nie każdy poradzi sobie z montażem. Schemat udostępniam niejako dodatkowo, "grzecznościowo" - tak, jak jest, dla osób obytych z montażem prostych układów elektronicznych. W żadnym razie nie oferuję poradnictwa i pomocy w montażu. E-book nie jest Projektem generatora SK, jego zasadnicza tematyka, to używanie srebra koloidalnego  w kontekście zdrowia.

Prezentuję m. in. badanie dokonane przez specjalistę z dobrze wyposażonym laboratorium, kóry zakupił kilkanaście produktów zwanych srebrem koloidalnym i dokonał stosownych badań, które wykazały, że tylko dwa produkty - spośród kilkunastu zakupionych - nadają się do użytku. Trzeba je po prostu wytwarzać samodzielnie.

Opisuję, w jaki sposób ludzie używają SK do pozbycia się takich dolegliwości, jak Candida, cukrzyca II, chore zatoki i inne. Wymieniam szereg innych dolegliwości których można się pozbyć z użyciem srebra koloidalnego, prezentując też sugestie badaczy tematu, jak również zwykłych użytkowników, dotyczące dawkowania srebra koloidalnego. Wymieniam szereg pozamedycznych sposobów wykorzystania SK w domu.

Treść książki oparta jest w całości na materiałach anglojęzycznych - nie udało mi się znaleźć przydatnych materiałów w języku polskim. Sądzę więc, że obecnie (jesień 2010)  jest to jedno z pierwszych lub może pierwsze dość całościowe, popularne opracowanie o charakterze praktycznym na temat srebra koloidalnego napisane w języku polskim.

Przeczytanie książki da czytelnikowi sporo wiedzy o SK, może też dać niezależność od dezinformacji i odporność na półprawdy otaczające ten temat. Pozwoli  też na uniknięcie nietrafionego zakupu czegoś, co, choć przez producenta nazywane jest generatorem srebra koloidalnego, to nie powinno być oferowane, bo produkuje SK niskiej jakości. Treść książki wreszcie, z uwagi na brak materiałów polskojęzycznych na temat SK, może dać więcej wiedzy na jego temat, niż ta, którą dysponują osoby uważające się za dobrze poinformowane.

Przeczytanie książki może też, jak wspomniałem, pozwolić, dzięki zaimplementowaniu w urządzeniu nieznanych dotychczas a prezentowanych w opracowniu cech, na samodzielne zmontowanie urządzenia bardziej zaawansowanego, niż większość oferowanych dziś do sprzedaży, przede wszystkim jednak osoba, która zechce zaakceptować zawarte w książeczte tresći i podjąć praktyczne działania, może otrzymać klucz do odzyskania i zachowania zdrowia.

 

Książka kierowana jest do wąskiej grupy osób będących w stanie przyjąć i wykorzystać informacje i poglądy, które mogą być w sprzeczności z tym, co serwują społeczeństwu media głównego nurtu.

Dostępne informacje wskazywać mogą na zakusy zdelegalizowania obrotu srebrem koloidalnym. Jeśli to im się uda, samodzielne wytwarzanie tego produktu może być jedynym sposobem wejscia w jego posiadanie. Prawdę jednak mówiąc, tylko samodzielne wytworzenie SK daje pewność wysokiej jakości tego produktu.
Poniżej prezentuję fragmenty spisu treści e-booka.
 

Czy medycyna konwencjonalne jest najlepszym wyborem dla ludzi chcących powrócić do zdrowia?

Krótki rys historyczny użycia srebra do celów zdrowotnych

Srebro - informacje podstawowe

Wypowiedzi ekspertów na temat srebra koloidalnego

Lekarze i srebro koloidalne współcześnie

Czym jest koloid i co nazywane bywa srebrem koloidalnym?

Srebro koloidalne

Samodzielne wytwarzanie srebra elektro-koloidalnego 

Uszczegółowienie warunków wytwarzania srebra elektro-koloidalnego dobrej jakości

 

Przykładowe rozwiązanie generatora srebra elektro-koloidalnego ze zmianą biegunowości elektrod (schemat)

Jak przyspieszyć proces elektrolizy bez pogorszenia jakości elektro-koloidu?

Jak sprawdzić, czy posiadany przez nas generator srebra koloidalnego jest zaopatrzony w źródło stało- prądowe?

Co dokładnie otrzymujemy dokonując elektrolizy srebra?

Co dzieje się w roztworze w trakcie elektrolizy?

Trwałość srebra koloidalnego i jego przechowywanie

Dlaczego warto zdecydować się na samodzielne wytwarzanie srebra koloidalnego?

Jakość srebra koloidalnego dostępnego w handlu (czyli nie wiesz co kupujesz)

In vivo, czyli jak działa srebro koloidalne w naszym ciele

Jony srebra a system limfatyczny

Procesy zachodzące w organiźmie po spożyciu elektro-koloidu w kontekście jego eliminacji 

Prace dr Beckera nad zastosowaniem srebra koloidalnego

Kontrowersje wokół srebra koloidalnego 

Akcje wymierzane przeciwko srebru koloidalnemu elementem sponsorowanych kampanii zwalczania naturalnych metod leczenia?

Argyria i inne płaszczyzny dezinformacji w sprawie srebra koloidalnego

Jakie srebro koloidalne jest lepsze - jonowe, czy metaliczne?

Srebro koloidalne i pozbywanie się chorób 

Srebro koloidalne przeciwko Candida Albicans (kandydozie)

Srebro koloidalne i cukrzyca typu II 

Srebro koloidalne i chore zatoki

Srebro koloidalne i leczenie innych chorób

Jak przyjmować srebro koloidalne i czy niszczy ono pożyteczną florę bakteryjną? 

Ile srebra koloidalnego należy przyjmować?

Sugestie dotyczące innych zastosowań SK

Gdzie kupić srebro?

 
     Zakupić książkę możesz za pośrednictwem niniejszej witryny (67 zł). Dane do przelewu wyślę po otrzymaniu sygnału o zainteresowaniu jej nabyciem kontakt. Po wpłacie poproszę o wiadomość mailową, bezzwłocznie po potwierdzeniu wpłaty (najczęściej tego samego dnia)  wyślę książeczkę. Przy jednoczesnym zakupie więcej niż dwu tytułów przewidziane są zniżki.