Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego  nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci

Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej.
-- Mark Twain

Licznik odwiedzin

Dziś
Wczoraj
Tygodniowo
Miesięcznie
Razem
255
342
2680
13067
1050644

31 07 2019

W tym miesiącu "nasz" sejm po cichu (kto o tym wie?) odrzucił projekt ustawy o ochronie polskiego mienia narodowego (dotyczący tzw. ustawy 447 "just"). Interesujący film, podający konkretnie nazwiska  posłów i sposób ich głosowania. Smutne.

 

12 07 2019

W zakładce "Artykuły" znjajdziesz nowy artykuł o suplemenacji miedzią.

Od jutra biorę mały urlop, mogę przez tydzień - dwa nieco opieszale reagować na telefony, ale jestem dostępny dla korespondencji mailowej. 

 

20 04 2019

Czyżby dwie trzecie amerykańskich kongresmenów postawiono właśnie w stan oskarżenia w związku z handlem dziećmi, pedofilią i zdradą stanu? Jeśli to jest fakt, i jeśli robią takie rzeczy,  to już rozumiem, jak łatwo było takim jak oni przegłosować antypolską ustawę 447.

Są pogłoski, że Julian Assange (Wikileaks) ujawnił związane z tym informacje, i dlatego właśnie go aresztowano. Co mnie cieszy, poparcie dla Assange wyraził właśnie publicznie i dobitnie Roger Waters, basista, lider zespołu Pink Floyd. Jak widać, ludzie potrafią się uwalniać z kontraktów i ratować swoje dusze.  

 

16 03 2019

Zamieściłem nowy artykuł na Vibronice. Pierwszym celem jest podsunięcie nowych  pomysłów i rozwiązań Czytelnikom, którzy zakupili ode mnie Projekt MA-3. Jestem pewien, że niektórzy zastosują je z korzyścią dla swoich konstrukcji i... siebie. 

Drugim celem jest zaprezentowanie ogółowi Czytelników, jakimi urządzeniami można przeprowadzać eksperymenty związane ze stosowaniem PEMF. Dlaczego prezentuję tylko swoje konstrukcje? Nie jest to przejaw zarozumiałości, a raczej rezultat moich poglądów. Nie zamierzam dla zachowania pozorów bezstronności prezentować obcych konstrukcji, które są drogie, za drogie, a ich oferenci nie prezentują podstawowych informacji na temat ich parametrów. Sporo już wiem o generowaniu PEMF, a jednak - a może właśnie dlatego, czytając oferty komercyjnych urządzeń niewiele rozumiem z bełkotu, który ma zachęcić do ich zakupu.

Mały update artykułu - 24 03 2019. Aby zmiany wyświetliły się tym z Was, którzy już czytali artykuł - trzeba jednocześnie wcisnąć na moment CTRL i F5.

 

03  01  2019

W dn. 26 stycznia 2019 w Kartuzach planuję kolejne szkolenie techniczne z podstaw elektroterapii-biorezonasu z naciskiem na zastosowanie i eksploatację systemu Spooky2, w tym obsługa systemy, sposoby transferu częstotliwości i podstawy biofeedbacku. Ponadto - działanie urządzeń PEMF, naturalne metody rewitalizacji organizmu, strukturyzowanie wody, gaz Browna. Koszt szkolenia  to 350 zł, zajęcia odbywają się w małej grupie (4 do 7 osob).

Na szkolenie przyjeżdżasz tylko z laptopem z systemem Windows, bez żadnego sprzętu  (oprogramowanie emuluje sprzęt podczas zajęć), a wszystko, czego potrzebujemy, jest na miejscu.  Jeśłi Cię to zainteresowało, napisz, prześlę - niezobowiązująco -  dokładniejsze informacje i agendę szkolenia a wtedy podejmiesz dcyzję.  

 

28 12 2018

Napisalem kolejny artykuł na temat PEMF jako sposobu rewitalizacji organizmu. Sądzę, że wypełni on nieco pewną lukę w temacie pulsującego pola magnetycznego w naszej literaturze w kontekście potwierdzeń naukowych.

Artykuł ten, mówiący o tym, co można osiągnąć stosując PEMF (Know What), jest częścią większego opracowania, gdzie napiszę bardzo konkretnie, jak i czym to zrobić (Know How). A właśnie Know How jest problemem, bo żyjemy w świecie gdzi wszyscy mówią nam, co robić, ale nie mówią jak, a jeśli mówią, to na odwal się, metoda nie działa, bo brak kluczowych szczegółow. W kolejnej części (już prawdopodobnie komercyjnej), powiem co wiem, i to wystarczy nie tylko do złożenia sprzętu (nowe ustalenia), ale i stosowania metody PEMF, w tym niezbędnych, praktycznych  szczegółów.    

 

 

24 12 2018

      Dobra wiadomość:

W ramach czynienia Ameryki znowu wielką i walki ze skorumpowanym establishmentem, oraz chcąc pomóc ludziom w odzyskiwaniu zdrowia, prezydent USA Trump właśnie zalegalizował przemysłową uprawę konopii indyjskich. I żadnych restrykcji na transport, sprzedaż, posiadanie "trawki".

Po 50 latach prohibicji jaka w USA obowiązywała... Może to mieć niesamowity impakt na ludzkie zdrowie!

     Tak, właśnie "tych" konopii, z THC. No to teraz "nasi" politycy, tak zapatrzeni w USA, pewnie też Polakom pozwolą..? Chyba chcą naszego dobra? Przecież nie jesteśmy jacyś gorsi ;)?

     Życzę Wam Wszystkim i sobie takich i innych dobrych nowin w Nowym Roku.  Źródło

 

16 12 2018

Dziękuję Uczestnikom wczorajszego szkolenia za sympatyczny udział. Wszystkiego najleszego w Nowym

Roku!

 

14 11 2018

W dn. 15 grudnia 2018 w Kartuzach planuję kolejne szkolenie techniczne z podstaw elektroterapii-biorezonasu z naciskiem na zastosowanie i eksploatację systemu Spooky2, w tym sposoby transferu częstotliwości i podstawy biofeedbacku. Ponadto - naturalne metody rewitalizacji organizmu, w tym stałe procedury; jaka woda, jak i dlaczego korzystać z gazu Browna,  jak go wytwarzać. Koszt szkolenia  to 350 zł, zajęcia odbywają się w małej grupie (4 do 7 osob).

Na szkolenie przyjeżdżasz tylko z laptopem z systemem Windows, bez żadnego sprzętu  (oprogramowanie emuluje sprzęt podczas zajęć), a wszystko, czego potrzebujemy, jest na miejscu.  Jeśłi Cię to zainteresowało, napisz, prześlę - niezobowiązująco -  dokładniejsze informacje i agendę szkolenia a wtedy podejmiesz dcyzję.  

 

04 11 2018

Ogniska zakażeń odrą prowadzą do zaszczepionych??

Ciekawy tekst dostępny jest w języku angielskim na  https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2018/2500831.html .
MMR Vaccinated Can Still Spread Measles - w streszczeniu:
Przed trzema laty w Clinical Infectious Disease opubliowano wyniki badań prowadzonych przez naukowców pracujących dla Biura Odporności, Nowojorskiego Wydziału Zdrowia i Higieny Psychicznej, Narodowego Centrum Uodparniania i Chorób Oddechowych oraz - nomen omen - dla (nIe)sławnego CDC, Atlanta. W skrócie, okazuje się, że to właśnie osoby szczepione przeciw odrze były w stanie nie tylko zarazić się odrą, ale także zarażać innych tą chorobą.

Wyniki badań były na tyle interesujące i odkrywcze, że wzbudziły nawet zainteresowanie mainstreamu, np. artykuł “Measles Outbreak Traced to Fully Vaccinated Patient for First Time.” na witrynie  sciencemag.org . Kolejny  dowód na to, że naganianie do szczepień jest bezpodstawne i szkodliwe dla społeczeństwa. Zastanowiające, w czyim więc interesie tak naprawdę działają szczepionkowi naganiacze. 

 

17 października 2018

Odwołuję szkolenie kontynuacyjne, które miało odbyć się 27 października.

17 września / 8 października 2018

W dn. 20 października 2018 planuję kolejne szkolenie techniczne z elektroterapii i naturalnych metod rewitalizacji organizmu.  Zainteresowanych proszę o kontakt. W programie nowe presety dla Spooky

Tydzień później,  27 pażdziernika,  planuję szkolenie kontynuacyjne: Elektroterapia i Silne Naturalne Metody Rewitalizujące.  W ramach szkolenia, elementy warsztatów z biofeedbacku, korzystanie z czwartego stanu wody oraz z PEMF (w tym prosta procedura regeneracji DNA). W kontekście Spooky2 jest to szkolenie kontynuacyjne, zapewne więcej skorzystają ci z Państwa, którzy uczestniczyli luż w szkoleniu podstawowym; nie jest to jednak warunek uczestnictwa, ponieważ jest tu krótki moduł powtórkowy oraz sporo materiału spoza zakresu Spooky2.

Oto niektóre elementy agendy tego szkolenia:

Prezentacja i omówienie alternatywnego (niedostępnego na stronie www.spooky2.com ), bogatego systemu presetów, o których nie mówiliśmy podczas szkolenia podstawowego, a w tym na przykład (zestawów jest wręcz setki, trudno wybrać, lub /także być może omówimy inne ciekawe presety:

 • kiedy, jak i dlaczego skanować organizm, jak ustawić parametry skanowania (dla skanu ogólnego bądź ukierunkowanego na  poszukiwanie określonych gatunków pasożytów), korzystanie z funkcji  reverse - lookup

 • przeprowadzanie dwu rodzajów bioskanu - nowe sposoby skanowania z użyciem GenX  oraz nowe procedury użyciem Spooky Pulse, nowe metody skanowania Spooky Pulse oraz jak połączć zalety tych dwu rodzajów skanowania tak, aby osiągnąć maksymalne korzyści eksploatacyjne

 • optymalizacja bioskanu - łatwa, i… dużo wnosząca

 • w nawiązania do bioskanu, metody oceny gotowych częstotoliwości, jakie należy stosować w celu rozwiązania problemów danej osoby - metody te mogą na przykład umożliwić określenie, jakimi szczepami borelii zakażona jest dana osoba - omówienie ze skróconym pokazem 

 • jak stosować zestaw Brain Booster (można stosować tylko przez 5 min na raz - na dobę?) - może potęgować funkcje poznawcze, usuwać „mgłę umysłową”

 • stosowanie zaawansownego zestawu Cell Health - dokonuje swoistego naładowania wody w komórkach tak, aby uczynić je znacznie odporniejszymi na zmiany rakowe i patogeny

 • zestawy na grypy 2017 i 2018 (występowanie tych wirusów wydają się przemieszane, można je do pewnego stopnia ustalić

 • prezentacja nowego zestawu/presetu częstotliwości odpowiedniego w przypadku boreliozy - oddziałuje nie tyle na bakterie, co na powiązane z borelią antygeny i warstwy proteinowej OSP A, B, C - stosowanie daje minimalną (lub wcale) reakcję Herx'a + prawdopodobnie rewelacyjny produkt zawierający doskonałej jakości miedź Cu(I), silnie zabójczą dla borelii

 • jak tworzyć częstotliwości dezintegrujące (temat ściśle eksperymentalny), czyli te, które niszczą wybrane związki chemiczne np. neutralizacja związków rtęci wpychanych nam w szczepionkach - temat w kategoriach skuteczności w ogniu ostrej dyskusji, bo bardzo nowy, czekamy na świadectwa, pamiętaj że to są eksperymenty, nie oczekuj oficjanego potwierdzenia, bo się nie doczekasz

  ...i inne

Zasady przeprowadzenia protokołu Becka, w tym bezpieczeństwo, prezentacja działania przykładowej konstrukcji generatora („zappera”) Becka, omówienie, praktyczny pokaz

Różne rodzaje transferu oddziaływań elektroterapeutycznych na organizm i dlaczego PEMF bywa skuteczniejszy od plazmy, podstawowa częstotllwość odmładzająca i jak z niej praktyczne skorzystać

Zasada pracy i cechy urządzeń PEMF, określanie biegunów cewki roboczej omówienie i moduł praktyczny dla każdego – (uwaga na karty kredytowe :)

Strukturyzacja wody - informacyjnie

Czwarty stan wody (gaz Browna), informacja i warsztat praktyczny, w tym:

- jego odmładzające i rewitalizujące działanie, dlaczego warto zeń korzystać

- sposoby aplikacji

- co kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze, jak uniknąć niepotrzebnie kosztownego zakupu

- jak go wytwarzać i jakie zasady bezpieczeństwa stosować

- obowiązujące  zasady bezpieczeństwa
 

Sposób obliczania częstotliwości odpowiadających różnym substancjom, jak stosować, druga metoda

 

 

17 września 2018

Dziękuję wszystkim Uczestnikom szkolenia 15 września za sympatyczny, aktywny udział w szkoleniu.

 

12 09 2018 - wszystkie miejsca na szkoleniu 15 września są już zajęte .

 

21 sierpnia 

Napisałem nowy artykuł na temat rosnącej konieczności stosowania pulsującego pola magnetycznego PEMF. 4 września - update artykułu.

 

15 08 2018 

Kolejne szkolenie: elektroterapia/Spooky2 - podstawy - planowane jest na:

   -  sobotę 15 września 2018 w Kartuzach. Jest to pięć godzin lekcyjnych, cena 350 zł. W trakcie szkolenia przerwy kawowe i wyjazd na obiad. Początek szkolenia o godz. 10.00, zać koniec najwcześniej godz 16.30. Na szkoleniu po raz pierwszy informacje na temat stosowania wody strukturalnej i jej otrzymywaniu, a także prostym urządzeniu do poprawy jakości żywności i stanu uzębienia. Dopisek 12 września - wszystkie miejsca są już zajęte. 

        Zainteresowane osoby proszę o maila, prześlę dokładniejsze informacje. 

Dnia  27 pażdziernika, , sobota planuję wstępnie szkolenie kontynuacyjne dla osób, które uczestniczyły w części podstawowej, bądź samodzienie opanowały podstawy.  Koszt szkolenia 400 zł, jest to 5 godzin lekcyjnych. Początek szkolenia to krotkie utrwalenie podstaw, po czym kontynuujemy zgodnie z agendą z dn. 19 maja (poniżej), jednak aktualny program będzie bogatszy, przygotuję go i roześlę zainteresowanym osobom (proszę o maila) we wrześniu. 

 

09 07 oraz 11 08  2018

Dziękuję Uczestnikom szkolenia zorganizowanego 7 lipca oraz 11 sierpnia w Kartuzach za oktywny, sympatyczny udzial oraz duże zainteresowanie.

 

22 06 2018

Kolejne szkolenie z elektroterapii/Spooky2 planowane jest na sobotę 11 sierpnia 2018 w Kartuzach.  Zainteresowane osoby proszę o maila, prześlę dokładniejsze informacje.   Dopisek 23 VII - nie ma już wolnych miejsc na tym szkoleniu.  

 

06 06 2018 - 22 06 2018

Na szkoleniu w sobotę 7 lipca (z elektroterapii z naciskiem na Spooky2) wszystkie miejsca są już zajęte.

      

01 06 2018

Rozważam przeprowadzenie szkolenia w temacie Naturalne Metody Rewitalizacji oraz Podstawy Elektroterapii - w okolicy Rzeszowa (kilkanaście km od miasta).  Proponowany termin Szkolenia to sobota  4 sierpnia 2018.  Cena Szkolenia 350 zł, czas trwania  to sześć 45 min godzin lekcyjnych. W programi m.in. przeprowadzenie, omówienie  zupełnie nowego rodzaju szybkiego skanowania zarówno ciała jak i próbki biologicznej. 

Przewidziano przerwy kawowe i przerwę na lunch. Początek szkolenia o godz. 10.00, a czekamy na Uczestników już od 9.00. Przewidywane zakończenie szkolenia to 16.30 - 17.00. Osoby wstępnie zainteresowane proszę o informację mailową (patrz Kontakt).  Dokładną Agendę opracuję w pierwszych dniach lipca, po podjęciu decyzji o przeprowadzeniu Szkolenia, co zależy od zainteresowania. Ogólną orientację w tematyce  można sobie wyrobić po przejrzeniu poprzednich informacji o szkoleniach - poniżej tego wpisu. 

Ponieważ przeprowadzenie Szkolenia wymaga pewnych przygotowań logistycznych i merytorycznych, a także związana jest z określonymi kosztami, decyzję o jego przeprowadzeniu muszę podjąć już na początku lipca. Decyzja ta zaley od odpowiednio wcześnie (najlepiej do końca czerwca) wyrażonego wstępnego  zainteresowania na adres mailowy w Kontakt.      Dopisek z dn. 9 lipca - odwołuję szkolenie  4 sierpnia Rzeszów, nie będzie ono organizowane. W zamian rozważam przeprowadzenie szkolenia w Kartuzach w dn 11 sierpnia 2018.

 

22 05 2018

W dniach 8 - 10 czerca będę na Festiwalu Wibracje w Serocku, moje prelekcje:  sobota i niedziela.

 

2 kwietnia 2018

     Szkolenia

   W najbliższych tygodniach planuję przeprowadzenie dwu kolejnych szkoleń - na dwu różnych poziomach - z elektroterapii, z naciskiem na korzystanie z systemu Spooky2.

Ponieważ mainstreamowa medycyna nie uznaje i nie potwierdza takich metod, są to metody eksperymentalne, zajmując się nimi stajemy się  badaczami, eksperymentatorami w dziedzinie biorezonansu, rewitalizacji organizmu, pozbywania się pasożytów, bólu, optymalizacji działania organów ciała, odzyskiwaniu sprawności organizmu. Podane poniżej informacje o działaniu omawianych procedur są eksperymentalne, niepotwierdzone. Zauważ, że nie mówimy o leczeniu, tym niech zajmują się lekarze. 

 • Pierwsze szkolenie, - na poziomie podstawowym (czyli takim, który może umożliwić Uczestnikowi „szybki start” w samodzielnych eksperymentach opartych na wykorzystywaniu metod elektronicznych, w tym podstawowych funkcji  systemu Spooky2 dla rewitalizacji i pozbywania się patogenów - planowane jest na sobotę 21 kwietnia b. r.  
 • Kolejne szkolenie - na poziomie rozszerzonym - planowane jest na sobotę 19 maja. To  szkolenie przeznaczone jest dla tych z Państwa, którzy przeszli już u mnie szkolenie podstawowe, bądź w inny sposób, na przykład samodzielnie,  zdobyli podstawowe umiejętności posługiwania się systemem Spooky2 i są gotowi do szkolenia na wyższym poziomie.  

Ruch Spooky2 dynamicznie się rozwija. Coraz więcej ludzi rozumie, że zdrowie należy wziąć we własne ręce. 

Elektroterapią, biorezonansem nteresuje się coraz więcej ludzi, w tym tych  z bardzo konkretnymi osiągnięciami, zdolnymi do wnoszenia nowych idei, możliwych do zastosowania praktycznego.  Ten proces bardzo przyspieszył w ostatnich miesiącach. Dzieje się coś dobrego.

Pojawiły się nowe zestawy częstotliwości a nawet presety (pełne definicje właściwości sygnału) oparte na połączeniu wiedzy i informacji pochodzących od różnych ludzi lub różnych opracowań naukowych - w rozumieniu dobrej (nie korporacyjnej, gdzie płaci się za z góry zdefiniowany wynik) nauki. Ich twórcy „odrobili pracę domową”, zapoznając się z wartoścowymi opracowaniami, co pozwoliło „połączyć kropki” celem uzyskania rozwiązania sekretów coraz większych fragmentów tej naszej ziemskiej łamigłówki. Takie interdyscyplinarne zestawy i presety wnoszą nową jakość, na majowym szkoleniu przestawię niektóre z nich - jak działają, jak się w nie zaopatrzyć i jak z nich skorzystać.       

Przykładowe zagadnienia szkolenia na poziomie rozszerzonym to 

 • krótkie (godzina - półtorej) powtórzenie podstaw + proste praktyczne zadania testowe (praca w parach)
 • kiedy, jak i dlaczego skanować organizm, jak ustawić parametry skanowania (dla skanu ogólnego bądź ukierunkowanego na  poszukiwanie określonych gatunków pasożytów), korzystanie z funkcji  reverse - lookup
 • przeprowadzanie dwu rodzajów bioskanu - nowe sposoby skanowania z użyciem GenX  oraz nowe procedury użyciem Spooky Pulse, nowe metody skanowania Spooky Pulse oraz jak połączć zalety tych dwu rodzajów skanowania tak, aby osiągnąć maksymalne korzyści eksploatacyjne
 • optymalizacja bioskanu - łatwa, szybka i…  dużo wnosząca
 • w nawiązania do bioskanu, metody oceny gotowych częstotoliwości, jakie należy stosować w celu rozwiązania problemów danej osoby - metody te mogą na przykład umożliwić określenie, jakimi szczepami borelii zakażona jest dana osoba - omówienie ze skróconym pokazem 
 • jak wprowadzać częstotliwości do GenX, i jak go uruchomić, aby uzyskać maximum korzyści
 • jak stosować zestaw Brain Booster (można stosować tylko przez 5 min na raz - na dobę?) - może potęgować funkcje poznawcze, usuwać „mgłę umysłową”
 • stosowanie zaawansownego zestawu Cell Health - dokonuje swoistego naładowania wody w komórkach tak, aby uczynić je znacznie odporniejszymi na zmiany rakowe i patogeny
 • zestawy na grypy 2017 i 2018 (występowanie tych wirusów wydaj się przemieszane, można je do pewnego stopnia ustalić
 • prezentacja nowego zestawu/presetu częstotliwości odpowiedniego w przypadku boreliozy - oddziałuje nie tyle na bakterie, co na powiązane z borelią antygeny i warstwy proteinowej OSP A, B, C - stosowanie daje minimalną (lub wcale) reakcję Herx'a
 • jak tworzyć częstotliwości dezintegrujące (temat ściśle eksperymentalny), czyli te, które niszczą wybrane związki chemiczne np. neutralizacja związków rtęci wpychanych nam w szczepionkach - temat w kategoriach skuteczności w ogniu ostrej dyskusji, bo bardzo nowy, czekamy na świadectwa, pamiętaj że to są eksperymenty, nie oczekuj oficjanego potwierdzenia, bo się nie doczekasz
 • wytwarzanie srebra i miedzi koloidalnej metodą wysokonapięciową (HVAC - High Voltage AC) - pokaz, wyjaśnienie, wskazówki

        ..... i inne zagadnienia.

      Miejsce szkolenia - Kartuzy k/Gdańska.  Opłata 300 zł za szkolenie podstawowe (pięć godzin lekcyjnych + przerwy kawowe) i 350 zł za szkolenie rozszerzone (poprawiono, także pięć godzin lekcyjnych). Grupa szkoleniowa liczy 4 do 7 osób.  Wkrótce będę dysponował dokładniejszą informacją, zamieszcę ja w zakładce Szkolenia, a jeszcze dokładniejszą, w formie pliku pdf, będę wysyłał osobom zainteresowanym udziałem w szkoleniu, które proszę o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

20 03 2018

Wszystkie miejsca na szkoleniu 24 marcu są już zajęte.   

 

15, 16 03 2018

W Artykułach umieściłem dwa nowe teksty, w języku angielskim o roli miedzi oraz o nowym generatorze Spookky2: GX.

 

20, 23  02  oraz 05 03 2018

W dniu 24 marca planuję przeprowadzenie szkolenia z podstaw elektroterapii. Agenda obejmuje m. in. prezentację "następcy" Spooky2-XM -  maszyny GX i mini-warsztat. Szkolenie obejmuje 5 godzin lekcyjnych z przerwami kawowymi. Przewdziana jest też przerwa na wyjazd na obiad. Należy więc zarezerwowoać sobie  więcej czasu, niż wynika to z przeliczenia godzin lekcyjnych szkolenia. Koszt szkolenia to 300 zł od osoby.

Uczestnicy przyjeżdżają na szkolenie bez sprzętu Spooky2, jedynie z laptopem (pracujemy na generatorach emulowanych przez system), a to, co potrzebne, jest na miejscu.  

Zainteresowane  osoby proszę o maila prześlę  agendę szkolenia i wszelkie potrzebne informacje. Zrobiłem ogólny update na temat szkoleń.

 

06 03 2018

Różne źródła informacji zgadzają się, że klika dotychczas rządząca światem, pragnąca NWO i wybicia 90% ludności świata, ma coraz większe problemy.

Ben Fulford podał właśnie, że 1 marca b.r. prezydent Donald Trump podpisał rozkaz wykonawczy z ponad 600 stronicowym aneksem, który ma przygotować grunt pod działanie Trybynałów Wojskowych dla wysoko postawionych przestępców rządzącej dotychczas kliki. Mające powstać Trybunały nazywane są „Norymberga II”. W Guantanamo budowany jest duży ośrodek/obóz retencyjny. 

Niektórzy czytali zapewne o zdarzających się ostatnio „trzęsieniach ziemi” w Europie, np. w Walii. Pierwsza myśl wielu osób, to „HAARP”. Może tak, a może nie. Myśląc logicznie, jeśli oni chcieli nam zgotować atomowe piekło na ziemi, to pomyśleli o schronieniach dla siebie. Śp. Phil Schneider mówił w końcu już lata temu, że na świecie jest ponad tysiąc podzimnych miast na głębokości paru kilometrów pod ziemią, i że on uczestniczył w ich budowie. Może więc te trzęsienia to nie trzęsienia, a wybuchy, bo jakieś siły uznały za stosowne pozbawić zwolenników NWO ich schronień, aby nie byli tak gorliwi w realizacji swojej agendy?

 

23 lutego 2018

Rozpoczęło się ujawnianie nieznanych dotychczas informacji

 

Weszliśmy w zapowiadany od dość dawna okres ujawniania dotyczczas ukrywanych przed tzw. publiką, czyli nami, informacji.

      Nie dzieje się to za pośrednictwem mediów głównego nurtu, a więc nie dotyczy to wielu ludzi. Informacje te zaczynają być dostępne dla mniejszości, która jest ciekawa świata i czynnie informacji poszukuje. Niestety, sporo tych informacji dostępnych jest w języku angielskim, ale wiem, że zdeterminowani całkiem skutecznie sobie radzą.

     Ja z poszukiwaniem informacji mam łatwiej, gdyż dawno temu miałem okazję poznać kogoś, kto chciał, abym czytał wartościowe książki. Najbardziej wartościowe, w powszechnym mniemaniu wówczas były książki z listy tzw. arcydzieł literatury światowej. Miałem dobre chęci, więc poczytałem trzy podsunięte mi książki, a były to Ubu Król, Ulissess, Mistrz i Małgorzata. Książki te nie spodobały mi się i doszedłem do wniosku, że z opiniami tymi, którzy decydują i wpisywaniu książek na tego typu listy, jest mi niezbyt po drodze. Generalnie więc od tamtego czasu trzymam się z dala od książek, które w opinii znawców, krytyków, trzeba koniecznie przeczytać. Jestem więc osobą z dużymi brakami w zakresie literatury, a szczególnie uznanych powszechnie arcydzieł.

      Nic nie znosi próżni, więc skierowałem się w stronę książek tzw. drugiego obiegu, techniczych, trudniej dostępnych i zawierających informacje, które mogą zmusić do myślenia, „obudzenia się”.

       Odkrycie księgarni Amazon było ważnym momentem, są tu dostępne książki mogące zmusić do otwarcia oczu.

     W styczniu ubiegłego roku sporo przywódców światowych robiło sobie wycieczki na Antarktydę. Co ich tak ściągało? Jednym z powodów były nowe odkrycia, jakich tam dokonano i… zdecydowano się powoli ujawniać. Przejrzałem oszczędności i widząc, że nie mogę pozwolić sobie na Vi-powską (ani ekonomiczną) wyprawę na Antarktydę, zacząłem przeszukiwać Amazon i znalazłem, czego szukałem. Kupiłem książkę The US Navy’s Secret Space Program & Nordic Extraterrestrial Alliance, autor: Michael E. Salla.

     Dr Salla ujawnia rzeczy kompletnie nieznane osobie czerpiącej wiadomości z telewizora. Informacje są świetnie udokumentowane, autor podaje źródła informacji, liczne ksera dokumentów, fotografie. Podane informacje mogą być nie do przyjęcia dla osób nie gotowych / bez pewnego przygotowania i po prostu wyśmiane.

      Mowa jest o odkryciu dokonanym już dziesiątki lat temu, ale teraz dopiero jest to powoli ujawniane – parę kilometrów pod lodem - statków kosmicznych o średnicy kilkudziesięciu kilometrów. Jeden z nich ma na pokładzie wiele mniejszych statków. Technicznie wszystko to jest to bardzo zaawansowane. Należą do cywilizacji istot znacznie wyższych od ludzi, o przedłużonej czaszce.

Cywilizacja ta dotkięta została błyskawicznym, gwałtownym zlodowaceniem, zwanym „flash”.

     Autor podaje, które rasy obcych pracują z luddźmi, pomagając technologicznie. Pisze, że lotnictwo i Marynarka Wojenna USA opracowały – niezależnie od siebie - statki kosmiczne o rozmiarach kilometrów.

      Z kolei dr Salla opisuje dokładnie dlaczego dwie (różne) grupy obcych pomagały Niemcom przed i w czasie II wojny nad tworzeniem statków kosmicznych. Reptoidzi chcieli zrobić flotyllę kosmicznych lotniskowców do podboju innycj planet, zaś tzw. Nordycy robili to z pobudek altruistycznych.

    Jeśli dr Salla podaje prawdziwy stan rzeczy, a wierzę, że tak, pokazuje to, jak wiele dzieje się na tej ziemi rzeczy, o których nie wiemy. Zaczęło się to właśnie zmieniać.

 

17 02 2018

W zakładce Artykuły zamieściłem nowy tekst, tym razem na temat karmy i, i że nic nie jest takie, jak się wydaje. 

 

13 02 2018

Wczoraj ukazał się bardzo interesujący artykuł[1] Bena Fulforda na temat wydarzeń dotyczących USA i chyba całego świata. Ten człowiek wydaje się mieć kontakt z ludźmi z agend rządowych, którzy nie są zachwycenie perspektywą Nowego Porządku, Agendy 21 itd. Choć niektóre jego doniesienia nie znajdują potwierdzenia, to inne i owszem.

Fulford pisze, że FISA memo otwiera dalsze ścieżki do robienia porządków ze zwolennikami nowego porządku światowego, szczepionek i mordowania Ludzkości (małe litery zamierzone). Ogromna liczba dokumentów może zostać przez prezydenta Trumpa pozbawiona klauzuli tajności, co otworzy drogę do aresztowań członków tej kliki. Jak wiemy, termin „bezpieczeństwo narodowe” zupełnie nie odnosi się do bezpieczeństwa takich jak my, ale klik.

Pewna frakcja Armii USA dokonała raidu na podziemną bazę, gdzie żołnierze znaleźli ludzi i hybrydy w klatkach i inne okropieństwa. Wejście bazy zamknięto dla uniemożliwienia ucieczki przywódcom.

 

Teraz ciekawa informacja z pogranicza zdrowia i Maszyny Rife’a.  Istnieje organizacja Towarzystwo Białego Smoka (WDS), występujące przeciw klice nowego porządku światowego. Jeden z członków tej organizacji został ostatnio ukłuty igłą z dawką mikrobów, które miały spowodować raka. I spowodowały. Lekarze już chcieli go „leczyć” naświetlaniem i chemią. Ten człowiek jednak nie skorzystał z ich oferty, natomiast, jak pisze Fulford, człowiek ten zastosował „nutritional therapy” (sądzę, że mogła to być np. woda utleniona, srebro koloidalne, B17) oraz Maszynę Rife, i wkrótce był zdrowy, ku dużemu zdumieniu lekarzy.

Fulford pisze,  że frakcja Nazi kompleksu militarno – przemysłowego zdecydowała się wyjść z ukrycia (myślę, że to ci z Antarktydy) i stanąć po stronie ludzi a przeciw klice. Może to łączyć się z tym, że ujawnią nam, ludzi żyjących na powierzchni, technologie szybkości 20 mach czy wolnej energii.

FISA memo przyciągnęło uwagę ludzi do tego, co robi kompleks farmaceutyczno – medyczny. Są doniesienia o masowej sterylizacji pół miliona kobiet w Kenii przy pomocy przymusowych szczepionek, pod pretekstem zagrożenia  tężcem. W reakcji, pewne frakcje Armii USA niszczą  biolaboratoria kliki i zdejmują ich satelity z orbit. Wydaje się, że to co dzieje się w USA można określić jako niewypowiedziana wojna domowa. Jest chyba coraz mniej sił skłonnych poprzeć obłąkańcze plany kliki.

Czyżby widmo koszmaru nowego porządku światowego oddalało się od nas? Bądźmy dobrej myśli.

 

5 lutego 2018   update 15.45

FISA memo, pozytywne zmiany

Wydaje się, że ważne dla ludzkości wydarzenia rozgrywają się w USA po wyborze Donalda Trumpa na stanowisko prezydenta.

Wybór ten nie odpowiada większości członków tak zwanego Deep State (DSt, by użyć skrótu), który przez wielu postrzegany jest jako prawdziwa, realna władza.         DSt obejmuje członków bodaj siedemnastu agencji szpiegowskich USA, tajne sektory Departamentu Obrony  liczne stowarzyszone firmy, posiadacze mediów głównego nurtu.  Mówiąc skrótowo, to kompleks militarno-przemysłowy tej „naszej” postindustrialnej ery.  Liczy miliony członków, a niektórzy na swoich stanowiskach są przecież zatrudnieni przed i po prezydencie. Wielu z nich ma dopuszczenia (clearance) do takich tajemnic państwowych, o jakich prezydent może tylko pomarzyć. Może to świadczyć o ich wiedzy i możliwościach. Większość z nich (może 95%?) jest uczciwymi ludźmi, ale i tak pozostali (to może  nawet setki tysięcy) działa kryminalnie, wbrew amerykańskiej konstytucji i narodowi, jak również wbrew ludzkości (szczepienia, nieskuteczna medycyna, chemtrails, HAARP, zadłużanie krajów i ich obywateli, program depopulacji).

     Deep State  jest rozczarowany wyborem D. Trumpa (którym niełatwo manipulować)  na prezydenta, szukają pretekstu do pozbawienia go władzy.

W ubiegły piątek (2 luty 2018) ukazało się tzw. „FISA memo”. Mówiąc w ogromnym skrócie, to taka kontrowersyjna, ale oficjalna informacja ujawniająca część niegodziwych poczynań Deep State,  (który  nie zdołał tego zablokować). Materiał ujawnia nielegalne działanie FBI i Departamentu Sprawiedliwości, jak również kłamstwa mediów głównego nurtu, jak na przykład  Washington Post, New York Times, CNN, Yahoo – omawiane memo ujawnia je jako papety Deep State[1]. Co zresztą dla wielu osób nie było tajemnicą. Nowość jednak to fakt, że zostało to nazwane oficjalnie. Procesów zapewne nie będzie, bo sprawa oparta jest o fakty, a piękne w tym jest to, że w ogóle doszło do sytuacji, że możliwym stało się ujawnienie faktów.

Dlaczego to memo FISA jest tak ważne?  Ponieważ dopiero teraz większość społeczeństwa otworzy szeroko oczy na faktu. Jeśli zastosować proporcje hrabiego Paretto, to 80% ludzi wierzy bez zastrzeżeń szeroko rozumianemu głównemu nurtowi, który jest opłacany i sterowany przez nieprzyjazne społeczeństwom siły.

W rezultacie tego niczym nieuzasadnionego zaufania, na przykład większość ludzi szczepi dzieci niepomna faktu, że czyni im krzywdę. Szkodliwość szczepienia ludzi jest dobrze udokumentowana, podaruję sobie w tym miejscu dokumentowanie tego. Osoba otwarta na fakty łatwo, poświęcając godzinę czy dwie,  znajdzie  dużo dowodów i argumentów googlując frazę szkodliwość szczepień. Łatwo przekonać się, że ci, którzy na siłę wpychają nam szczepienia, nie mają dowodów ich bezpieczeństwa. Nie wierzysz? Poproś o te dowody. Nie otrzymasz ich. To, co otrzymasz, to gołosłowne zapewnienia od tych, którzy korzystają z oszukiwania nas.  Dlaczego nie otrzymasz dowodów? Nie ma ich,  nawet big pharmie nie udaje się  nalać z pustego w próżne.

Dlaczego więc FISA memo jest ważne? Do świadomości większej ilości ludzi dotrze, że są oszukiwani i wykorzystywani. Im więcej ludzi zda sobie z tego sprawę , tym trudniej będzie prowadzić chemtrailową i szczepionkową depopulację, wprowadzać Codex Alimentarius, Agendę 21 i szkodzić nam na wiele innych  sposobów.

    W USA odbywa się obecnie walka, której wynik będzie  miał wpływ na życie całej planety. Być może już najbliższe miesiące przyniosą  ważne rozstrzygnięcia. Nasza rola – nie stawać po stronie zła. Argument, że jak nie zrobię tego  ja, to zrobi ktoś inny, nie powinien być używany, jako odwieczny  instrumenti  wykorzystywania ludzi przeciw ludziom i usprawiedliwiania własnej  podłości.

Wrócę na chwilę do szczepionek. Ci, którzy  wpychają nam szczepionki czują się bezkarni. Czują się tak bezkarni, że czasem świadomie każą nas szczepić szczepionkami, które, abstrahując od faktu, że same w sobie są szkodliwe, to są przeterminowane. Tu[1] można poznać szczegóły, wielu ludzi poszkodowanych. Jak nazwać takich „lekarzy”?  Co pokrzepiające, to fakt, że zadzwoniła do mnie pewne Pani, informując mnie, że usłyszała o sprawie w Radio Maryja. Bardzo mnie cieszy, że to Radio włączyło się w tak kluczową społecznie akcję. I martwi to, że „nasi” posłowie tak ochoczo, siłowo przymuszają nasze dzieci i nas do tych nieludzkich, ludobójczych praktyk.

Napisałem „ludobójczych”. Jeśli ktoś chce mi zarzucić, że popełniłem nadużycie, używając tego słowa w tym kontekście, niech spróbuje się nieco dokształcić zapoznając się z materiałem w Internecie po „wygooglowaniu” frazy szkodliwe szczepionki.  Jeśli tego nie zrobi, robi niewyedukowany i bezpodstawny zarzut. Jeśli zapozna się z tymi treściami, i to do niego nie trafi, to poproszę go o dowody, że szczepionki są nieszkodliwe (sponsorowane przez Big Pharmę „badania” nie są dowodomi bezpieczeństwa, bo zasięg wpływu jest badany przez okres…  dwu tygodni, podczas gdy taka dawka trucizn działa kumulująco przez całe lata lub już zawsze). Takich badań mi więc nikt nie przedstawi, bo nie istnieją.  Przedstawić, to można liczne dowody szkodliwości szczepionek.  Zapewnienia  o bezpieczeństwie szczepionek są kłamstwami i dezinformacją.

Dlaczego wśród lekarzy jest tylu wpychających nam szczepionki? Czy uległość w stosunku do Pharmy musi przekładać się na  zaprzaństwo wobec zdrowia pacjentów?  Na szczęście, przybywa nam lekarzy, którzy, nieprzekupni,  nie wahają się mówić prawdy.  

Ciekawą sprawą jest fakt ”przebudzania się” wielu ludzi, wyrywania się spod wpływu „Matrixu” w tym tych znanych, uważanych za celebrytów. Nie zdradzą  żadnej tajemnicy gdy powiem, że wielu spośród nich jest ofiarami, niewolnikami systemu, którzy płacą okropną cenę za bycie celebrytą.

 Wspomniałem Matrix. To przywodzi mi na myśl głównego bohatera filmu o tym tytule, Keanu Reeves’a i jego wypowiedzi[2], które są dowodem odwagi, jako że  noszą znamiona wypowiedzenia posłuszeństwa tzw. overlord’om („nad-panom”) tej, nazwijmy ją, rzeczywistości.

Keanu postrzega  świat w jakim żyjemy, jako skutek działania  pewnego  zaawansowanego programu kreowania holograficznej rzeczywistości. Żyjemy więc jakby w pewnego rodzaju komputerowej symulacji. Dzieje się tak od tysiącleci.

Wielu wpływowych, inteligentnych ludzi tak to właśnie postrzega. Dwu miliarderów z Doliny Krzemowej sporo pieniędzy wydaje w celu pomocy ludziom w wyrwaniu się z tej symulacji.

Inni jednak myślą, że ważniejszy jest tu poziom świadomości rodzaju ludzkiego. Należy „budzić się” do tego, co naprawdę ważne.

Keanu mówi: Do niedawna ludzie byli przerażeni tym, że świat się kończy. To było tak, jakby sprawy wyrwały się spod kontroli. Nadzieja na uratowanie się od sił ciemności była utracona. Ale otwórz na chwilę oczy.

Popatrz na to, co się dzieje. To zdumiewające. Ludzie tacy, jak Trump unoszą zasłonę i widać sieć skoordynowanej manipulacji (tej „rzeczywistości”).  Możesz go  kochać lub nienawidzić, ale on pozwala ludzkości obudzić się z tej drętwoty, ujrzeć, że ciągle ci sami, te same tajne towarzystwa, ten pie.rzony Nowy Porządek Światowy aktywnie kontrolują nasze życie, tłamszą nasze prawdziwe zdolności.     

Ale ludzie powoli się budzą. Czas odzyskać naszą nieskończoną moc i wywalić drzwi tego naszego mentalnego więzienia, do zbudowania którego nas ciągle zachęcają. To niełatwe, ale już czas iść ku  Światłu Wolności.

 

1 stycznia 2018, 9.15

    W dn. 20 stycznia 2018 planuję przeprowadzenie szkolenia w dziedzinie podstaw elektroterapii, z naciskiem na System Spooky2 i stosowanie Protokołu Becka w Kartuzach/k. Gdańska. Dodatkowo, w "agendzie" szkolenia znajdzie się generowanie i stosowanie pól magnetycznych. Urządzenia generujące pola magnetyczne mogą być postrzegane jako doskonała, znacznie tańsza alternatywa stosowania lamp plazmowych. Na szkolenie Uczestnicy przyjeżdżają bez generatora Spooky2, ale z laptopem, pracujemy na generatorach emulowanych przez system. Wszelkie potrzebne elementy systemu są na miejscu.  Oznacza to, że Uczestnik  szkolenia nie posiadający jeszcze sprzętu, może podjąć decyzję czy się zdecydować na zakup, i na jakie elementy systemu. Szkolenie przewidziane jest dla 4 - 7 osób.

Cena szkolenia wynosi 280 zł.

    Osobom zainteresowanym bliższymi szczegółami prześlę program szkolenia i inne niezbędne informacje.

 

1 stycznia 2018, 00.15
   W internecie „wypłynął” dokument wskazujący na postępujący proces „oczyszczania bagna”, jak określa to prezydent Trump. Jest to dokument sądowy, Nevada, z dnia 22 grudnia. Dotyczy licznych oskarżeń o zdradę stanu głównie w zakresie art. 18U.S.C§2381. Wymienione są tu dziesiątki nazwisk, niektórzy oskarżeni są bardzo znani. Mówi się tu o odebranych paszportach, zatrzymaniach, wielokrotnej zdradzie stanu przez te osoby.       

  Dokument wymienia dla poszczególnych osób konsekwencje - wieloletni (często 10 - 50 lat) pobyt w Guantanamo, śmiertelny zastrzyk lub pluton egzekucyjny. Co do Sorosa dokument wspomina o podwójnym plutonie egzekucyjnym. Zarzuty dotyczą takich rzeczy jak np. trucie Amerykanów uranem, a przede wszystkim udziału w spisku 9/11. Nie jest wykluczone dołożenie innych oskarżeń. Co ciekawe, wymienione osoby nie pojawiają się na Twitterze, co potwierdzałoby zatrzymania.


  Wśród wymienionych nazwisk są takie, jak obaj Bushowie, Barack Obama, Hillary Clinton, George Soros, John Maccain, Richard Cheney, John Kerry i inni. Co ciekawe, są tam nazwiska takich osób jak Zbigniew Brzeziński i David Rockeffeler, którzy już nie żyją. Mają być sądzeni pośmiertnie.
Czy dokument jest autentyczny i mówi o faktach? Wkrótce się zapewne przekonamy.

 

 

26 i 27 grudnia 2017

 

Ogólny komentarz do teści, jakie od kilku dni zamieszczam w Nowościach na Vibronice: nie są one dla osób, które  akceptują jedynie tzw. "Evening News" (Dziennik Wieczorny). Media głównego nurtu nie służą ludziom, wręcz przeciwnie. Jako przemawiający do wyobraźni przykład podam fakt, że nawet amerykańskie (a więc  kraju, gdzie to się już dzieje, media głównego nurtu po upływie trzech dób od rozkazu wykonawczego prezydenta Trumpa o wprowadzeniu stanu wyjątkowego wciąż nie poinformaowały o tym fakcie społeczeńtwa, bo ośrodki decyzyjne wiedzą, że posłużyłoby to społeczeństwu, ludziom. Nie można więc spodziewać się, że o tych sprawach usłyszymy w mediach głównego nurtu. A właśnie one są niestety dla wielu ludzi jedym źródlem informacji. Choćby podawane treści  miały niewiele wspólnego z rzeczywistością:  istnieją szacunki, że w świecie zachodnim większość treści przekazywanych przez mainstream jest tak zbudowana, że na wskutek przemilczeń, przeinaczeń i kłamstw treści te w większości są nieprawdą. 

 

Jak osoby interesując się obecnie tym, co dzieje się w USA (a ma to spory wpływ na nasze sprawy) wiedzą, prezydent Trump przyrzekł Amerykanom - jak to określił - „oczyścić to bagno”.  Wygląda na to, że naprawdę to robi, a jego akcje nabierają tempa.

Prezydencki rozkaz wykonawczy z zeszłego tygodnia  uruchomił wreszcie nie mające wcześniej miejsca legislacje kongresu. Rozpoczęło się ściganie sprawców tysięcy naruszeń praw ludzkich. Ująłbym to nieformalnie tak - prezydent pogonił kota kongresmenom, więc w końcu kongresmeni działają dla ludzi.  Trwa zamrażanie aktywów przestępców na świecie. Chodzi o zamieszanych w m. in. handel dziećmi i tortury i zabójstwa dzieci, porwania, sfabrykowanie  9/11, łajdackie poczynania niektórych elementów wywiadu US, aresztowania w DisneyWorld. Eric Smitd nie jest już szefem Google.

Wydaje się, że właśnie włączono do akcji Delta Force. Wydaje się, że pomógł tu Julian Assange z Wkileaks, uwalniając dziesiątki giga cennych informacji na temat śmieci tego świata. Powtarza się nazwa insidera Q-anon jako źródło cennych informacji na temat tego, co się obecnie dzieje.

Zła wiadomość dla wielbicieli Sorosa. Są informacje, że prezydent Trump przekazał mu inteligentnie zakodowaną informację (purpurowy krawat, picie herbaty z chcrakterystycznie ułożonymi dłońmi), po której  - jak podają niektórzy - Soros miał w tę wigilię rozległy
atak serca.

Dziś (27 grudnia) rano udostępniono dalsze informacje. Otóż, zaczęło się.

     Postawiono w stan oskarżenia szereg osób, nie tylko przedstawicieli byłej jawnej, ale i ukrytej władzy działającej na szkodę ludzkości, a wśród nich są takie nazwiska, jak:  obaj Bushowie, Hillary Clinton, George Soros, Dick Chaney, były prezydent Obama (oskarża się go o udostępnienie broni atomowej Korei Północnej), John Kerry, Paul Wolfovitz, Condaleeza Rice i inni.

Jeśli informacje te potwierdzą się, będzie to wydarzenie historyczne - okaże się, że  już nie ma immunitetu bezkarności za przestępstwa przeciw ludzkości.

Oskarżenie dotyczy między innymi zdrady polegającej na przeprowadzeniu ataku na Stany Zjednoczone (9/11). Wymienionym osobom postawiono zarzut co najmniej dziesięciokrotnego pogwałcenia artykułu 18 konstytucji USA, (między innymi używania uranu na amerykańskim lądzie i wodzie i tzw. "czarne operacje" przeciwko Ameryce) mają być pojmane i osadzone w celach do procesu (źródło). Czy informacje te są prawdziwe? Nie wiem na pewno, opieram się na źródłach,dużo wskazuje na to, że tak.

Bardzo jestem ciekaw, kiedy "nasze" media głównego nurtu przypomną sobie, jak jest ich misja zawodowa i zaczną nas informować o istotnych sprawach.

    Wydarzenia, o których piszę - jeśli się potwierdzą, szybko odniosą pozytywny skutek w Europie. Czy to jest prawda? Trudno na to odpowiedzieć. Jedno jest pewne. Rozpoczęła się Przemiana.

 

23 12 2017

Dalszy rozwój sytuacji - w USA, ale może to mieć znaczenie globalne, jeśli jest rzeczywiste. Tak czy inaczej, sporo się dzieje. Media głównego nurtu milczą, ale się nie dziwię, nie płacą im za podawanie informacji, które mogłyby ucieszyć nas, ludzi.  

To jest jak - wielu sądzi -prezent Bożonarodzeniowy dla ludzi - 20 grudnia prezydent  Donald Trump wydał rozkaz wykonawczy deklarujący stan wyjątkowy. dla świata i Ameryki. "Handel ludźmi nie jest już dłuzej tolerowany przez Amerykę, przyjmujemy jego istnienie do wiadomości i uznajemy go za zagrożenie bezieczeństwa dla Narodu i świata". Warto tu zauważyć, że prezydent Trump posłużył się "ich' terminologią - swoje bezeceństwa usprawedliwiali "bezpieczeństwem narodowym", teraz robi to prezydent Trump ale przeciw nim.   

"Dlatego oświadczam, że poważne nieprzestrzeganie praw ludzkich i korupcja na świecie stanowi niezwykłe, nadzwyczajne zagrożenie bezpieczeństwa narodowego, polityki zagranicznej i ekonomii Stanów Zjednoczonych, i niniejszym ogłaszam narodowy stan wyjątkowy aby poradzić sobie z tym zagrożeniem".   Tu następują szczegły rozkazu wykonawczego prezydenta [...]   źródło

Brzmi to tak dobrze, że trudno uwierzyć. Czy to rzeczywiste pozytywne zmiany, czy tylko  zaslona dymna dla działań o innym charakterze? 

 

 

19 12 2017

Prezydent Trump aktywnie działa. Ostatni weekend spędził w Forcie Camp David na spotkaniu z głownodowodzącymi Armii w celu - jak się wydaje - opracowania strategii likwidowania będącej dotychczas u władzy mafii. Zamknięto lotnisko Atlanta. Departament Obrony odmówił ujawnienia dyslokacji 44 tysięcy żołnierzy. którzy mogą być zaangażowani w likwidowanie struktur poprzedniej władzy (chodzi, jak sądzę, o tych, którzy chcieli nam zafundować NWO -Nowy Porządek Świata).

Jest już blisko 10 tysięcy utajnionych aktów oskarżenia. Aresztowani podają informacje o wspólnikach. Oto źródło.   

 

13 12 2017

Planowany termin kolejnego szkolenia z elektroterapii to trzecia sobota stycznia 2018. Wkrótce więcej informacji.

 

12 12 2017

Ci z nas, którzy swoją ciekawość świata ograniczają do treści oferowanych przez "nasze" media, żyją w nudnym świecie informacyjnym, a często o ważnych sprawach w ogóle się nie dowiadują. Osoby, znające angileski, lub wiedzące, jak użyć automatycznego tłumacza stron internetowych, mogą wiedzieć  więcej, niż podają "nasze" media.

Wygląda na to, że sporo się dzieje w ramach walki o realną władzę głównie na zachodniej półkuli.  Pożary lasów zachodnim wybrzeżu USA wydają się być powodowane bronią orbitalną. Kilka dni temu miało miejsce "trzęsienie ziemi" w okolicy Denver (jest tam lotnisko, i wielu sądzi, że potężne,  niekoniecznie przyjazne zwykłym ludziom instalacje). Niektórzy sądzą, że charakter tego trzęsienia wskazuje na uderzenie nuklearne lub jakiś odpowiednik (broń cząsteczkowa? uderzenie grawitacyjne?). Trwają masowe (tysiące) aresztowania przedstawicieli poprzedniej władzy, szczególnie tych zamieszanych w brudne sprawy i przestępstwa przeciwko ludzkości. Są też przecieki, że obama szuka bezskutecznie azylu za granicą. Wygląda to na realny proces demontażu dotychczasowej władzy, tej rządzącej zza zasłony. Niezłym źródłem pokrzepiającej, nie do znalezienia gdzie indziej, nie wiem na ile prawdziwej) informacji jest witryna beforeitsnews.com . Warto ją odwiedzać. Źródłem ciekawych informacji jest też Beniamin Fulford (wystarczy wpisać w Google to imię i nazwisko).     

 

1 grudnia 2017

Napisałem nowy artykuł; dotyczy nowego, nieznanego szerzej w naszym kraju niebezpieczeństwa  szczepień związanego z możliwym dodawaniem do szczepionek składnika, który spowodaował masowe choroby degeneracyjne wateranów Wojny w Zatoce. Choć był nawet wyrok sądu amerykańskiego zabraniający tgo barbarzyńskiego procederu, to wygląda na to, że cichaczem obeszli to i w Europie dodają squalen do szczepionek (3 XII - update artykułu) - prawdopodobnie zrobię jeszcze parę uzupełnień do tematu, jeśli Cię to zainteresuje, wracaj do niego.

 

23 listopada 2017

Nowy artykuł i nowa książka

Zamieściłem właśnie artykuł na temat możliwości postrzegania tzw. chorób typu zapalenia/autoimmuno (często nie do odróżnienia) we wzajemnych związkach. W artykule wspominam  o nowej książce, jaką kilka dni temu wydałem na Amazonie, gdzie jest już dostępna w sympatycznej, jak myślę, cenie.

Tym razem jest to książka w języku angielskim, ale wreszcie w wydaniu nie tylko elektronicznym, ale także papierowym. Niestety Amazon nie akceptuje książek w języku polskim, stąd użyłem języka angielskiego, postanowiłem bowiem skorzystać z usług tego wydawcy.  Jeśli Amazon zdecyduje się na akceptację książek w języku polskich, opracuję i wydam tę książkę w języku polskim.

Książka, zatytuowana Fixing Thyroid Problems, jest swoistym rozszerzeniem i kontynuacją Jodu - Niechcianej prawdy. Może około połowa treści zaczęrpnięta jest z Jodu Niechcianej Prawdy. Nowe treści zawierają  moje uwagi na temat dlaczego "jod - biorę, a nie działa, biorę przepisane przez lekarza hormony, mijają lata, a nie ma poprawy".  Podaję nowe, znacznie szerze perspektywy i możliwości działania, jak również możliwe, często weryfikowane, a jednak tak często nie znane szerzej rozwiązania.  Więcej informacji - w artykule.

 

 

12 listopada 2017

        Czasem otrzymuję prośby o sprzedanie srebra koloidalnego. Ponieważ nie zajmuję się tym, muszę odmawiać. Na pytania, jakie, od kogo kupić, niniejszym odpowiadam. Pani Aleksandra Grabek wytwarza doskonałej jakości srebro koloidalne - jonowe, trwałe, o właściwym stężeniu, nanonocząsteczkowe, z optymalną zawartością frakcji metalicznej. Widziałem linię produkcyjną, widziałem proces produkcji, testowałem produkt.

        Pani Aleksandra, mieszkająca u podnóża pięknej Ślęży, wytwarza srebro koloidalne, które z przyjemnością sam bym kupił, gdybym takiego samego sam  nie wytwarzał na swoje potrzeby. 

 

22 października 2017

      W dn. 18 listopada 2017  planuję przeprowadzenie szkolenia w dziedzinie podstaw elektroterapii, z naciskiem na System Spooky2, w Kartuzach/k. Gdańska. Dodatkowo, w "agendzie" szkolenia znajdzie się generowanie i stosowania pól magnetycznych. Urządzenia generujące pola magnetyczne mogą być postrzegane jako doskonała, tańsza alternatywa stosowania lamp plazmowych. Na szkolenie przyjeżdża się bez generatora Spooky2, ale z laptopem, procujemy na generatorach emulowanych przez system. Wszelki potrzebne elementy systemu są na miejscu.  Oznacza to, że uczestnicząc w szkoleniu przed zakupem, można się przekonać o jego możliwościach i na tej podstawie podjąć - lub nie - decyzję zakupu. Większość uczestików szkoleń, którzy uczestniczyli w szkoleniu przed zakupem sprzętu, po szkoleniu podejmuje  decyzję zakupu. 

       Na szkoleniu poruszymy też sprawę stosowania tzw. częstotoliwości dezintegracyjnych, a więc tych, którymi próbujemy neutralizować pewne szkodliwe substancje, na przykład niesławną nagalase  - blokującą czynnik GsMAF, co promuje rozwój raka, czy wirusów.

Cena szkolenia wynosi 280 zł.

       Tych z Państwa, którzy są zainteresowani szkoleniem, proszę o maila, prześlę program szkolenia i inne niezbędne informacje.

 

 

18 10 2017

Witryna Spooky2 w jezyku polskim spooky2.pl stale się wzbogaca. Wzbogaciła się właśnie  o funkcje bezpośredniego dostępu do zakupów oraz blogu. Myślę, że ma to związek z tym, że umiemy docenić ważne sprawy.   

 

5 października  2017   

         Ważna informacja

Chciałbym poinformować Wszystkich  o  istnieniu ciekawej witryny i możliwościach zakupu na niej  wysokiej jakości Ziemi Okrzemkowej / Diatomitu w bardzo dobrej cenie. Oferta jet szeroka - produkty dla ludzi i zwierząt, a witryna zawiera nie tylko dobrą ofertę, ale i ciekawe  informacje.

       Oferowane produkty odpowiadaję wszelkim wymaganiom stosowania tego produktu, jakie nakreśliłem w jednym ze swoich opracowań.  Umożliwiają też  szybkie pozbycie się pasożytów (miałem sygnał o uniknięciu przeszczepu wątroby), a także nietypowe używanie produktu (nie doustne) celem uzyskania  ciekawych efektów kosmetycznych  (Panie)  oraz wszlkich pozytywnych efektów  zwiększenia pozimów krzemu w organizmie.  Jeśli Cię to zainteresowało, odwiedż witrynę      https://www.mineral-guard.com.pl/

 

 

 

 

1 pażdzirnika 2017

Dziękuję Uczestnikom wczorajszego szkolenia za udział,  bardzo sympatyczną atmosferę, za to, że spędziliśmu razem półtorej godziny dłuzej, niż planowaliśmy, a niektórym, za chęć uczestnctwa w szkoleniu  kolejnego  stopnia. 

 

5 września 2017

1.  W dn. 30 września 2017 planuję przeprowadzenie  w Kartuzach szkolenia w dziedzinie elektroterapii, z naciskiem na podstawy Systemu Spooky2, w Kartuzach. Dodatkowo, w "agendzie" szkolenia znajdą się - informacyjnie - elementy radioniki. Radionika i System Spooky2 wydają się być metodami wzajemnie komplementarnymi w tym sensie, że wzajemnie się uzupełniają, zyskując na skuteczności.

        Na tym szkoleniu poruszymy też sprawę stosowania tzw. częstotoliwości dezintegracyjnych, a więc tym, którymi próbujemy neutralizować pewne szkodliwe substancje, na przykład niesławną nagalase  - blokującą czynnik GsMAF, co promuje rozwój raka, czy wirusów.

Cena szkolenia wynosi 250 zł. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, prześlę program szkolenia i wszelkie niezbędne informacje.

 

2. Wstępnie planuję też przeprowadzenie  szkolenia - z elementami warsztatu - ukierunkowanego na biofeedback.  Szkolenie to przeznaczone będzie dla osób zorientowanych już w podstawach pracy z System Spooky2, na przykład tych, które już przeszły szkoelnie podstawowe, bądź wiedzą, że samodzielnie opanowały podstawy. 

Skoncentrujemy się na uwarunkowaniach  i sposobie przeprowadzania biofeedbacku, i sugerowanych przez twórców Systemu rodzajach skanu. Omówimy, jak uszczegółowić otrzymane wyniki, a także jak przeprowadzić weryfikację skuteczności gotowych zestawów częstotliwości zawartych w bazie danych. Omówię także stosowanie częstotliwości dezintegracyjnych, według aktualnych ustaleń Forum, jak również ich stosowanie do dezintegrowania kilku szkodliwych  substancji w organizmie, w tym nagalase, celem oczyszczania organizmu i powrotu do zdrowia.

     Ponieważ nie wiem, czy szkolenie na tym poziomie wzbudzi zainteresowanie, nie  podaję terminu tych zajęć - chcę się po prostu zorientować. Zainteresowane osoby proszę o kontakt celem wyrażenia wstępnego zainteresowania.  

_______________________________________________________________

 

27 08 2017

Dziękuję Uczestnikom wczorajszego szkolenia z elektroterapii za przybycie, zainteresowanie, aktywność i wspaniałą atmosferę, która spowodowała, że rozstaliśmy  się  półtorej godziny później,  niż byó to planowane.   

 

18.08 2017

Nie ma już miejsc na szkoleniu 26 sierpnia. 

 

17 08 2017

Dostępny jest plik pdf z broszurą w języku polskim nt. sprzętu Spooky2. Szukaj jej  tutaj.

Adres strony z broszurą w zakładce  "Szkolenia".

 

09 08 2017

W dn. 26 sierpnia 2017 odbędzie się szkolenie w dziedzinie elektroterapii z naciskiem na System Spooky2 w Kartuzach. Dodatkowo, w "agendzie" szkolenia znajdą się tym razem - informacyjnie - elementy radioniki. Radionika  i System Spooky2 wydają się być metodami wzajemnie komplementarnymi w tym sensie, że wzajemnie się uzupełniają, zyskując na skuteczności.

      Osoby zainteresowane proszę o kontakt, prześlę program szkolenia i wszelkie niezbędne informacje.    

 

08 08 2017

Dziękuję Uczestnikom szkolenia z elektroterapii w Rzeszowie za  przybycie, sympatyczną atmosferę i interesujące rozmowy podczas przerw kawowych. Pozdrawiam Wszystkich, gratuluję nawiązania ciekawych kontaktów. 

 

03 0 2017

Wygląda na to, że zostaliśmy potraktowani poważnie: konferencja Spooky2 w Kartuzach  z udziałem dwu osób ze ścisłego kierownictwa całego Projektu Spooky2 umożliwiła im  zapoznanie się z naszymi wnioskimi i wydaje się to  już przynosić efekty, polegające na ułatwianiu polskojęzycznemu Użytkownikowi korzystamia z Systemu.

Otrzymałem właśnie informację od Echo, że powstają krótke filmy instruktażowe w języku polskim na temat użytkowania Systemu Spooky2.  Można je znaleźć tu:

Zachęcam osoby zainteresowanie tym, aby Spooky2 był dla Polaków łatwiejszy w opanowaniu, do zaglądania tam i dawania "łapek w górę"  - niech wiedzą, że korzystamy i pomysł nam się podoba. Myślę, że zachęci to ich kontynuacji zamieszczania coraz nowych filmów.

 

30 07 2017

Wszystkie miejsca na szkoleniu z elektroterapii / Spooky2 - 5 sierpnia w Rzeszowie - są już wyczerpane.

 

15 07 2017

W sobotę  5 sierpnia b.r. w Rzeszowie (a właściwie koło Rzeszowa, bo 12 km od centrum) odbędzie się szkolenie z podstaw elektroterapii  z naciskiem na System Spooky2 . Planowana grupa to około dziesięć osób, koszt szkolenia 300 zł, początek zajęć godz. 10.00. Przewidziano przerwy kawowe i przerwa na lunch, stąd koniec szkolenia przewidywany jest między 17.00 a 18.00.  

W czasie kursu, obok objaśnienia  zagadnień dotyczących działania i  eksploatacji  Sysytemu, poruszę m. in.   dwa  zagadnienia.  Pierwsza, to postrzeganie szeregu chorób chronicznych, których przyczyny są generalnie nieznane "naszej " medycynie głównego nurtu ("nieznana etiologia, możemy tylko złagodzić", ble ble ble),  w stosunkowo nowym kontekście - obecności koreślonych wirusów, bakterii,  grzybów i większych pasożytów w określonych chorobach.  Chodzi o to, że pewne patogeny, pasożyty często towarzyszą określonym chorobom chronicznym. Co ciekawe, wiele wymienianych szczepów patogenów oraz pasożytów znajduje się  w bazach  danych Systemy Spooky2. Ponieważ medycyna głównego nurtu nie pomaga ludziom w kwestii chorób chronicznych, zastosowanie metod Systemu  Spooky2, które mogą umożliwić punktowe, precyzyjne uderzenie konkretnego, wybranego patogenu, może mieć kluczowe znaczenie.  Osobiste ksperymenty z samodzielną  neutralizacją mikrobów może dużo zmienić w sytuacji osób chorych chronicznie.

       Na szkolenie Uczestnicy przyjeżdżają bez generatorów. Potrzebny będzie jedynie laptop z windowsem,  sugeruję zainstalowanie na nim dostępnego bezpłatnie na witrynie www.Spooky2.com  oprogramowania. Będziemy pracowali w trybie emeulacji generatorów przez oprogramowanie.

    W czasie zajęć zaprezentuję  także instrument radioniczny Berkana Labs i przedstawię możliwości tego typu instrumentów w kontekście głównie zdrowia: "kopiowania" wibracji substancji i szukania remedium na dolegliwości.    

      Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o maila,  prześlę dokładne informacje.

 

10 07 2017

Kilka dni temu zamieściłem na Vibronice artykuł anglojęzyczny o radzeniu sobie z ukąszeniem kleszcza.

Dziś zamieszczam podobny artykuł w języku polskim: Kleszcz i Borelioza? Niekoniecznie - Procedura Neutralizacji.  Ukąszenia klaszcza mogą być początkiem poważnych problemów życiowych. Wyuczona reakcja to pójście do lekarza. Jednocześnie wiemy, że medycyna nie oferuje wyleczenia, antybiotyki nie są skuteczne.

Czy bezpośrednio po ukąszeniu klaszcza (lub owada) można zrobić coś skutecznego? Dużo wskazuje na to, że tak. Więcej - w artykule.   

 

03 07 2017

Planuję przeprowadzenie kolejnego szkolenia z elektroterapii/użytkowanie Spooky2 w Rzeszowie, a dokładnie tuż obok tego miasta (kilkanaście km). W połowie lipca będę miał agendę zajęć, osoby zainteresowane proszę o maila.  

 

02 07 2017

Dziekuję uczestnikom wczorajszego szkolenia za udział w zająciach. Było twórczo, sympatycznie i zajęcia, planowane do godz. 16.30, zakończyły się o godz. 18.30. Pozdrawiam wszystkich.

 

28 06 2017

Miejsca na kursie elektroterapii w Kartuzach 01 07 2017   są wyczerpane. 

 

21 06 2017

DZIEŃ X:   https://www.youtube.com/watch?v=gnQD8ES8Ul8

 

12 06 2017

W sobotę, 1 lipca, planuję przeprowadzenie w Kartuzach kolejnego szkolenia z podstaw elektroterapii dla małej grupy. Osoby zainteresowane proszę o maila, prześlę dokładne informacje wraz z "agendą" szkolenia.

 

30 05 2017

Otrzymałem e-maila od Echo i Johna z prosbą o podziękowanie wszystkim Uczestnikom spotkania za ich obecność i zaangażowanie. Echo i John poprosili też, aby serdecznie wszystkich pozdrowić.  Niniejszym spełniam obie prośby smiley...  Kilkakrotnie mówili mi, że podczas swojej wizyty w Europie to właśnie w Polsce czują się najlepiej i długo będą pamiętać wizytę w naszym kraju.  Podkreślają, że jesteśmy sympatycznymi, bezpośrednimi ludźmi. Z czym chętnie się zgadzam yes.

 

29 05 2017

Na Spooky2-mall.com ukazała się krótka anglojęzyczna  informacja - z kilkoma zdjęciami - z przebiegu sobotniej konferencji Spooky2 w Kartuzach, z udziałem Johna White, głównego szefa Projektu Spooky2 oraz Echo Lee, szefowej działu marketingu, sprzedaży,  i informacji Projektu.  

 

28 05 2018

Wczoraj w Kartuzach odbyła się otwarta konferencja, którą poprowadzili kluczowi członkowie Zespołu Spooky2 -  John White,  oraz Echo Lee. Podczas konferencji przedstawiliśmy się sobie nawzajem, porozmawialiśmy o swoich sukcesach i problemach, nawiązaliśmy kontakty, omówiliśmy  podstawy funkcjonowania Systemu, a John i Echo odpowiadali na pytania Uczestników konferencji.  W imieniu Echo,  Johna i własnym chciałbym podziękować wszystkim Uczestnikom konferencji i pozdrowić ich.

 

25. 05 2017

Z przykrością informuję Państwa, że wszystkie miejsca na konferencji z Johnem White i Echo Lee  są już zajęte.

 

24 05 2017

Tych z Państwa, którzy zechcą przyjechać na  spotkanie z Echo i Johnem 27 maja w Kartuzach, proszę o maila z tą informacją. 

 

22 05 2017 

Spotkanie z członkami Spooky2 w Kartuzach     zmiana (godz. 16.30) - zmieniono  godzinę rozpoczęcia na sobota 27 maja, godz. 14.00

 

Z ostatnich ustaleń: spotkanie z Johnem White i Echo Lee odbędzie się w sobotę 27 maja o godz. 14.00 w hotelu "Pod Orłem" (centrum Kartuz, ulica 3 Maja 10).

      W ramach tej konferencji, przedstawimy się sobie nawzajem, będziemy mówić m. in. o często pomijanych aspektach zdrowia, np. duchowym - a także o tym, czym jest elektroterapia, jak wykorzystuje się częstotliwości w elektroterapiach, krótko o Rife i Clark, jak to się zaczęło ze Spooky2, misja i wartości tego ruchu, działanie systemu, sposoby transmisji, możliwości, ostatnie dokonania. Pytania do Johna i Echo.

    Myślę, że wizyta twórcy Systemu w Polsce jest w jakimś stopniu dowodem docenienia przez twórców Systemu Spooky2 otwartości mieszkańców naszego kraju na  skuteczne - spoza mainstreamu - metody odzyskiwania zdrowia. Przyjeżdżają do nas, bo uznali, że warto się z nami zobaczyć. Odwiedzają jedynie trzy kraje w Europie, w tym Polska.

     Dziś wieczorem potwierdzę ostatecznie te informacje, a szczególnie godzinę spotkania, proszę zajrzeć. 

Wieczór: potwierdzam powyższe!

Zapraszamy Państwa!

 

 

21 05 2017

Zapewne jutro - pojutrze będę mógł już podać szczegóły spotkania z Echo i Johnem, na które zapraszamy chętnych - prośba o maila z informacją o zamiarze przybycia.

      Dziękuję Uczestnikom wczorajszego szkolenia w Kartuzach za przybycie, aktywność  i bardzo sympatyczną atmosferę :).   

 

15 05 2017

Otrzymalem potwierdzenie przyjazdu do Kartuz zarówno Echo Lee, jak i Johna White. Są mejsca dla osób chętnych do porozmawiania z tymi ludźmi, zadania pytań (będę pełnił rolę tłumacz).  Zainteresowanych proszę o kontakt.

Natomiast nie ma już miejsc na szkoleniu 20 maja.

 

11 05 2017 update 12 05 2017  13 05 2017

Komunikat o możliwym spotkaniu z przedstawicielami Zespołu Spooky2 w maju br. w Kartuzach - oczekuję zgłoszeń

Otrzymałem wstępną propozycję spotkania od dwojga członków  zespołu Spooky2, są to Echo Lee - szefowa działu sprzętowego, oraz twórca oprogramowamowania Spooky2, i Maszyny Plazmowej Spooky Central - John White z Nowej Zalandii, zamierzają odwiedzić Europę w maju br, Włochy, Hiszpania. Zaproponowałem dwa terminy spotkania, wybiorą prawdopodobnie 27 maja, jeśli dojdzie to do skutku.   Byłoby to ich spotkanie z osobami zainteresowanymi ideą Spooky2 u mnie  w Kartuzach (oczywiście bezpłatne). Czekam na ich potwierdzenie. Niniejszy komunikat to propozycja dla osób zainteresowanych ruchem Spooky2; jest okazja do poznania  i rozmowy (jako gospodarz, będę pełnił rolę tłumacza) z ciekawymi ludźmi, już bardzo znanymi w świecie. Jest kilka miejsc, chętnych do przybycia na to spotkanie do Kartuz proszę o kontakt, wstępne wyrażenie zainteresowania.   Nie znam więcej szczegółów, decyzja wymaga więc trochę fantazji.

03 05 2017

Napisałem nowy artykuł; traktuje on o niektórych prawdopodobnych przyczynach depresji, demencji i problemów psychicznych oraz o sposobach, które mogą okazać się skuteczne w pozbywaniu się tych problemów.  Wielu z tych, których sprawa dotyczy, nie będzie zapewne w stanie przeczytać artykułu (brak energii, blokady psychiczne), ale czasem  może im pomóc ktoś bliski, jeśli wykaże się chęcią pomocy i sporym samozaparciem. Jest to jednak trudne, ponieważ osoby dotknięte problemami psychicznymi często  nie dostrzegają  problemu, a nawet przenoszą go na bliskich.

29 04 2017

      20 maja br. planuję przeprowadzenie kolejnego szkoleniana na poziomie podstawowym z  elektroterapii, z naciskiem na Spooky2. Termin "podstawowy" należy tu rozumieć dość szeroko. Jeśli posługujesz się systemem od kilku miesięcy, nie sądź, że już opanowałeś podstawy. Materiał  szkolenia jest tak ułożony, aby także osoba początkująca miała możliwość korzystania z uczestnictwa w szkoleniu. Na szkolenie przyjeżdźasz bez swojego generatora Spooky2. Wystarczy laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Spooky2, jakie ściągasz stąd i instalujesz na swoim laptopie.

     Szkolenie odbędzie się w Kartuzach koło Gdańska. Szkolenie przewidziane jest dla kilku osób i  obejmie  6 godzin lekcyjnych, z przerwami kawowymi i przerwą na lunch (lunch w zakresie własnym Uczestnika). Cena szkolenia wynosi 270 zł. Więcej informacji - poniżej,  post z dn. 26 II 2017. 

     Zainteresowane osoby proszę o maila, prześlę szczegółowe informacje wraz ze spisem zagadnień, jakie zostaną omówione podczas szkolenia. 

 

25 03 2017

Dzisiejsze szkolenie nieco  się przedłużylo - zakończyło się dopiero o godzinie 17.30; tak bywa w bardzo sympatycznej atmosferze. Dziękuję Uczestnikom za udział w szkoleniu, bardzo miłą atmosferę, zaangażowanie, nawiązywanie wzajemnych kontaktów, fotografie,  i... deklarację  chęci udziału w jednym z kolejnych szkoleń.     

 

20 03 2017

Zapisy na kurs elektroterapii są zakończone. Prośba do osób, które wyraziły zainteresoanie, a nie dokonały jeszcze przelewu, o wstrzymanie się z przelewem, brak juz miejsc na szkolenie 25 marca.  

 

26. 02 2017

     25 marca planuję przeprowadzenie szkolenia z eletroterapii w Kartuzach (miasto 35 km na zachód od Gdańska). Szkolenie obejmie sześć godzin lekcyjnych, przewiduje się przerwy kawowe i przerwę obiadową (obiad we własnym zakresie Uczestnika szkolenia). Cena szkolenia 270 zł. Zainteresowanym osobom prześlę szczegóły i dokładniejszą temaatykę. 

Dalsze informacje

Od paru lat narasta na świecie zainteresowanie - nie tylko ze strony polskiego polskiego społeczeństwa - elektronicznymi metodami wspomagania zdrowia. Początkowo zainteresowanie ludzi koncentrowało się na zapperze, ale coraz bardziej znany staje się System Spooky2. Platformą sprzętową jest tu, w najprostszym przypadku, pojedynczy generator funkcyjny w cenie $115. Tym jednak, co naprawdę stanowi tu o wartości tego systemu jest wspaniałe, bezpłatne oprogramowanie, które integruje różne bazy danych, umożliwia generowania ogromnej dowolnie dobranych, kolejnych częstotliwości przy dowolnych kształtach sygnału w praktycznie dowolnych ramach czasowych, z możliwością sterowania przez Internet.

System Spooky2 można wykorzystywać na różnych poziomach zastosowania i skuteczności w zależności od stopnia opanowania systemu. Sam System rozwija się wręcz z miesiąca na miesiąc i oferuje coraz więcej możliwości, choć jego stosowanie może wydawać się (pozornie, jak sądzę) nieco trudniejsze na początku. Ale te początki zostaną omówione i pokazane na szkoleniu.

Tematyka szkolenia będzie podobna do tego, jakie odbyło się w Katowicach. Obejmie m. in. tzw. "szybki start" - jak najprościej uruchomić wybrane zestawy częstotliwości na posiadanych generatorach, a także wskazanie warunków praktycznej wiarygodności wyników biofeedbacku prowadzonego z użyciem Spooky2 (dotyczy to również innych systemów). Szkolenie obejmuje też różne sposoby oddziaływania i transferu generowanych przebiegów, podstawy obsługi oprogramowania Systemu Spooky2, konieczność i sposoby oczyszczania tzw. "terenu" i szereg innych zagadnień.

Zdobycie umiejętności skutecznego posługiwania się elektronicznymi metodami oczyszczania organizmu (z metli ciężkich i patogenów), wspomagania pracy poszczególnych organów ciała, "elektronicznego emulowania" substancji to niełatwe do opanowania, wymagające czasu zadanie. Jednak chyba wysiłek ten wart jest podjęcia się go, bo może okazać się dobrą inwestycją w zdrowie, energię, powodzenie w obecnej coraz mniej "zdrowej", wymagającej samodzielnego myślenia i działania rzeczywistości.

Trzeba mieć świadomość, że kurs ten jest tylko jednym z etapów zdobywania tej wiedzy i umiejętności. Nie możesz oczekiwać, że opuścisz szkolenie z biegłymi umiejętnościami posługiwania się Systemem Spooky2 - bo to będzie wymagało dalszego wysiłku, działania i zdobywania doświadczenia z Twojej strony.

Spotykam się z pytaniami "czy mam zakupić sprzęt już teraz, czy po szkoleniu". Zrobisz co zechcesz, to przecież zależy od Ciebie.

Nie potrzebujesz generatora na szkoleniu. Nie będziesz go używał. Pracujemy w trybie emulacji działania generatorów. Realizuje to oprogramowanie Spooky2, jakie zainstalujesz na swoim laptopie lub netbooku z systemem Windows. Oprgramowanie, jeśli do swojego komputera nie podłączysz generatorów (bo np. jeszcze ich nie masz) emuluje i kontroluje generatory wirtualne, co umożliwia przeprowadzanie różnych ćwiczeń bez konieczności podłączania realnych generatorów. OprogramowanieSpooky2 ściągasz sobie bezpłatnie ze strony spooky2.com .

Nieważne, czy jesteś zainteresowany szkoleniem, czy nie, jeśli interesuje Cię ten temat, warto rozważyć ściągnięcie i zainstalowanie oprogramowania. To nie kosztuje nic poza czasem, jaki na to poświęcisz. Kolejne wersje oprogramowania działają coraz szybciej i stabilniej. 

24 02 2017

      Pojawiły się niepokojące informacje na temat znacznie zwiększonego opadu radioaktywnego nad Europą, jakie mają miejsce - jak piszą - od kilku dni. Może to świadczyć o jakiejś próbie jądrowej, bądź awarii elektrowni jądrowej. Więcej: na przykład tu.

    Główną składową opadów radioaktywnych w tego typu sytuacjach jest radioaktywny jod-131. Półokres rozpadu tego pierwiastka wynosi 9 dni. Oznacza to, że opad  jest najbardziej szkodliwy przez - powiedzmy - najbliższe dwa tygodnie. Co można zrobić? W ciągu kilku najbliższych dni warto:

1. Przebywać więcej w domu, nie chodzić na dłuższe spacery, nie  wietrzyć mieszkania  bez realnej potrzeby.

2. Przyjmować zapobiegawczo płyn Lugola. W ostatnich latach już tysiące ludzi w Polsce zapoznało się z tematem płynu Lugola.

Ile jodu przyjąć? Piszę o tym w artykule: "Skażenia radioaktywne, Zdrowie  i Jod". Poamiętamy, że jedna kropla prawdziwego płynu Lugola (kupowany, często  bywa mocno rozwadniany bez poinformowania zainteresowanych) zawiera 6,25 mg jodu w formie właśnie jodu jak i jodku potasu. Jedna osoba na kilka tysięcy może być uczulona na jod, wówczas nie należy jodu przyjmować. W artykule podaję więcej  szczegółów. 

 

24 01 2017

Kurs podstaw elektroterapii odbył się 21 01 2017 - zgodnie z planem. Dziękuję Uczestnikom za przyjazd, życzę im szybkiego rozwoju umiejętności i powodzenia w eksperymentach. 

 

29 12 2016

Komunikat tymczasowy

W dniu 21 stycznia 2017 w Katowicach odbędzie się kurs z podstaw elektroterapii z naciskiem na podstawy eksploatacji Systemu Spooky2. Na kurs przyjeżdzasz z laptopem z zainstalowanym orgramowaniem Spooky2. dostępnym bezpłatnie pod tym adesem internetowym. Generator jest zbędny, pracujemy bowiem w trybie emulacji, co umożliwia szkolenie w używaniu oprogramowania bez podłączania generatora do komputera. Na kurs przyjeżdżamy więc bez generatora Spooky-2. Bliższe informacje zamieściłem  w zakładce Spooky2 i Szkolenia.   Jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem, napisz, otrzymasz bliższe informacje.

 

11 12 2016

Otrzymuję ostatnio trochę sygnałów o problemach ze sprawnym użytkowaniem oprogramowania Spooky2 na komputerach pracujących w oparciu o  pewien dość nachalnie  wciskany użytkownikom system operacyjny. Problemy pojawiały się dość nagle i mogły pojawić się po kolejnych uaktualnieniach, które dla mniej zaawansowanych użytkowników komputera są... trudne do uniknięcia.  Potwierdzam też, że na forum Spooky2 pojawiły  się dyskusje, niektórzy sygnalizują występowanie pewnych problemów.

      Teoretycznie, fakt, że w pewnych przypadkach występują problemy można łączyć na przykład właśnie z automatycznymi auktualnieniami. Uważa się bowiem, że na czas pracy Spooky2 należy wyłączyć uaktualnienia, co dla niektórych mniej zaawansowanych użytkowników może być trudne. Wiadomo też z Internetu, że po niektórych uaktualnieniach niektóre programy lub drivery przestają nagle pracować. Nie jest jasne, czy to tylko skutek uboczny, czy zamierzony.  Być może w jakimś stopniu dotyczy to Spooky2, ale osobiście nie mogę tego potwierdzić, ponieważ sam nie doświadczyłem żadnych problemów. Pracuję bowiem  wyłącznie na komputerach z Win 7 i Win. 8.1. Co więcej, do pracy ze Spooky2 przeznaczyłem malutki komputer z Win 8.1, którego nigdy nie podłączyłem do Interentu, i nie zamierzam tego robić.

 

21 11 2016

Zdaję sobie sprawę, a pomógł mi czas i  Czytelnicy, że opracowanie  Jod - Niechciana Prawda  to i dużo i mało. Dużo, bo ujawnił się problem, na który  podałem pewne  środki zaradcze i... wielu ludziom to pomogło. Mało, bo nie wszystkim, istnieją wciąż liczne problemy, które  można - i trzeba - rozwiązać.

     Przygotowuję się do napisania kolejnego opracowania na temat odzyskiwania zdrowia, energii, dobrego samopoczucia, jasnego myślenia, i, co ważne zapewne szczególnie dla kobiet, urody.  Książka będzie do pewnego stopnia kontynuacją wspomnianego wyżej opracowania Jod - Niechcina Prawda. W zamyśle będzie próbą rozwinięcia tematu m. in. prawidłowego funkcjonowania tarczycy, poprzez poinformowanie ludzi o tym,  o czym  wielu z nas nie wie, a powinno. Co ciekawe, naprawienie funkkcjonowania tarczycy rozwiązuje  także szereg  innych - pozornie odległych problemów - generalnie a niesłusznie nawet nie kojarzonych z prawidłowym funkcjonowaniem tarczycy i hormonów. 

     Z pewnością napisanie książki zajmie mi kilka miesięcy, ale zebrałem już sporo niezbędnych materiałów. 

 

15 10 2016

     Podczas minionych wakacji dowiedziałem się o dwu przypadkach zarażenia boreliozą od ukąszenia kleszcza w kręgach przyjaciół moich przyjaciół.
W jednym przypadku zastosowano - niestety dość późno - Protokół Becka. Pomimo to, skutki okazały się być pozytywnymi. Kosztowne, wiarygodne testy wykazały ogromną poprawę. 

     Zainspirowało mnie to do małej zmiany opisu Projektu BBSK  - polegającej na dodaniu krótkiego opisu (tekst w opisie Projektu na czerwono) prostej procedury, głównie elektronicznej, neutralizacji ładunku patogenów wszczepianych przez kleszcza podczas ukąszenia. 

     Jak sądzę, procedura ta może zneutralizować większość niebezpiecznych mikrobów likwidując, bądź minimalizując, niebezpieczeństwo zarażenia się boreliozą. Po prostu, wstrzyknięta poprzez ukąszenie ilość patogenów może zejść poniżej pewnej masy krytycznej, a wtedy nawet osłabiony system immunologiczny może już sobie poradzić.  Procedurę należy  przeprowadzić jak najszybciej (najlepiej natychmiast) po ewentualnym ukąszeniu.

      Informacyjnie: istnieją  procedury neutralizacji prądem elektrycznym  nie tylko patogenów, ale nawet śmiertelnych trucizn pochodzących od ukąszeń wężów. Niebezpieczne są ukąszenia pająków Recluse (pustelnik brunatny). Ukąszenia tych pająków skutkują stopniowym postępowaniem martwicy, a medycyna nie oferuje tu skutecznej pomocy (zapytaj swojego lekarza). Informacje o ukąszeniu Recluse, na przykład tu  - nie napawają optymizmem. Ale - skutecznym ratunkiem wydaje się tu być stosowanie prądu elektrycznego.  

 

15 09 2016

Zamieściłem właśnie nowy, wolnodostępny  artykuł nawiązujący do PEMF, a konkretnie - jak zbudować bardzo proste i bardzo tanie urządzenie generujace  PEMF.

 

03 09 2016

Opublikowałem nowe opracowanie. Jest to Projekt: Maszyna MA-3 - zamiast Lampy Plazmowej?   Nawet minimalna konfiguracja MA-3 umożliwia generowanie pulsującego pola magnetycznego (PEMF) szesnastokrotnie silniejszego niż to generowane przez MA-2.  Impulsy o takiej sile wywierają odczuwalny efekt fizjologiczny na organizm (wiadomo, kiedy urządzenie działa, a kiedy nie). Bliższe informacje dostępne są tu.

 

02 09 2016

Nowy projekt jest już praktycznie gotowy, w ciągu kilku dni bliższe informacje ukażą się na Vibronice i będzie dostępny komercyjnie. Projekt dotyczy maszyny wytwarzającej Pulsujące Pole Magnetyczne (PEMF). Maszynę tę nazwałem  MA-3 i standardowo generuje ona kilkunastokrotnie silniejsze  pole PEMF niż maszyna MA-2, której projekt zamieściłem w e-booku/Projekcie Proste Metody Elektrorerapii.  Ponadstandardowo może to być więcej, na przykład kilkadziesiąt razy. Moje wstępne obserwacje wskazują na to, że znacznie silniejsze pole magnetyczne ma szybszy, trwalszy, wręcz spektakularny wpływ na stosującego je użytkownika, co zresztą zgodne jest z dostępnymi w Internecie opiniami innych osób, które miały do czyniena z urządzeniami generyjącymi impulsy o tego rzędu sile indukcji magnetycznej.  

 

18 08 2016    Jod

Otrzymuję czasem maile na temat przyjmowania jodu. Najczęściej jest to pozytywny feedback.

Czasem jednak jest to  mail który mówi na przykład:

"Biorę jod i selen od pięciu miesięcy i czuję się znacznie lepiej, odstawiłam leki. Zrobiłam jednak testy, i wyszły one źle. W przyszłym tygodniu idę do endo i będę musiała mu powiedzieć, że biorę jod. Nech Pan poradzi, co ja mam robić". 

Moja odpowiedź:

"Droga Pani, 

Nie jestem lekarzem i nie udzielam żadnych porad. Jeśli wyniki testów są dla Pani ważniejsze, niż samopoczucie, to oczywiście proszę iść do lekarza i pilnie przestrzegać jego zaleceń.

Pozdrawiam Panią [...]"

       A tak na marginesie, zadajmy sobie pytanie, "pod kogo" zaprojektowano testy medyczne?  Odpowiedź może być pouczająca.

 

 

17 08 2016       Spooky2 - nowy etap rozwoju

Świat, jak niektórzy z nas wiedzą, jest holograficzny, z czego wynikają liczne powiązania. Jednym z nich jest zależność między masą cząsteczkową a częstotliwością. Wiemy już, że zamiast przyjmować określoną substancję, można poddać się (na kilka sposobów) działaniu odpowiadającej jej częstotliwości, a skutek może być podobny do tego, jaki osiągamy przyjmując tę substancję; jest tu dużo do odkrycia.

Jakiś czas temu uczestnicy forum Spooky2 rozpoczęli obliczanie częstotliwości odpowiadających różnym substancjom, używając właśnie masy cząsteczkowej substancji. Dla chcącego nic trudnego. Na przykład, pewna kobieta, postawiona przed koniecznością brania tabletek, z których koszt jednej wynosi  jakąś astronmiczną dla nas (i zapewne  nie tylko dla nas) sumę, zrobiła badanie i przeliczyła sobie wszystko, wynikową częstotliwość podała sobie poprzez generator Spooky2 i przystawkę zdalną. Wkrótce, szczęśliwa, podała na forum informację, że "to działa". Ktoś inny zainteresował się ibupromem. Lawina zaczęła się toczyć. Co zawierają te nowe zestawy? Są to częstotliwości obliczne z masy cząsteczkowej różnych substancji, które łatwo znaleźć. J. White pracuje nad nowym, ułatwiającym to oprogramowaniem Spooky2.

    Rozwój ruchu Spooky2 wszedł więc właśnie w kolejną fazę rozwoju. O ile dotychczas baza danych zawierała ponad 6 tysięcy pozycji, to  ilość ta właśnie powiększyła się właśnie do ponad 14 tysięcy, a więc pokazało się ok. 8 tys. nowych zestawów. Zainstalowałem sobie właśnie najnowszą wersję beta oprogramoania (17 08 2016), i właśnie je przeglądam. Te 8 tysięcy pozycji to częstotliwości na przykład składników różnych ziół,  częstotliwości licznych witamin (C, K2, B12 i wiele innych) oraz  minerałów, pierwiastków, i nie tylko. Zapewne wersja udostępniona wkrótce będzie lepiej dopracowana, 
    Czy jest w bazie ibuprofen? Tak. Czy jest Clexane? Tak, pod inną nazwą. Docenią to osoby z zakrzepicą żył głębokich, którym lekarze często  odmawiają recepty na zastrzyki  heparyny drobnocząsteczkowej, pchając ich na rujnujące zdrowie tabletki.

    Czy to działa? Są sygnały, że tak. Czy zawsze? Zapewne nie. Ta idea się rozwija, każdy z nas może wnieść coś nowego.  Potencjalnie zwiększy naszą suwerenność w kwestii zdrowia.

 

 

05 08 2016 - 07 08 2016

      W dn. 3 sierpnia odbyło się jednodniowe (sześć godzin lekcyjnych z kilkoma przerwami kawowymi i przerwą obiadową) szkolenie Podstawy Spooky2 dla kilkuosobowej grupy. Tematyka obejmowała m. in. podstawy elektroterapii, nawiązywała do miejsca Spooky2 w elektroterapii, sposobów transferu sygnału. Omówiliśmy też, jakie procedury poprzedzające nadają sens przeprowadzaniu bioscanu, do czego wykorzystywać System, i - "od czego zacząć".  Zaprezeentowałem także nową maszynę PEMF+*), MA-3, znacznie (kilkakrotnie) silniejszą od MA-2. Eksploatacja MA-3 może być - jak sądzę - postrzegana w kategoriach alternatywy dla Maszyny Plazmowej, i może być sensownym, niedrogim rozwiązaniem dla osób nie rozpatrujących - ze względow finansowych - zakupu Maszyny Plazmowej (Spooky Central). Jeśli w przyszłości okaże się, że nie mam racji i moja hipoteza o porównywalności PEMF+ ze skutecznością Plazmy nie ma racji bytu, odwołam to wyraźnie tu, na Vibronice.

      Wracając do szkolenia, sądząc po feedbacku, jaki otrzymałem, wydaje się, że  spełniło ono oczekiwania uczestników

*) PEMF+ rozumiane jako pulsujące pole magnetyczne  o częstotliwościach do nawet 100 - 200kHz i strumieniu indukcji, pomiar przy 30 Hz, wynosi 0,2 T lub więcej.   

 

 

13 07 2016

Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych Systemem Spooky2. Trwają prace nad ułatwieniem - osobom posługującym się językiem polskim - dostępu do korzystania z tego systemu. Pracuję aktualnie nad tłumaczeniami, które zostaną przez Zespół Spooky wykorzystane do stworzenia polskiej wersji softwarowej; takie są plany. Może to pomóc w lepszym posługiwaniu się  Systemem Spooky2

 

12 07 2016

Wkrótce - zapewne w sierpniu br. - będę mógl zaprezentować nowe, znacznie silniejsze urządzenie generujące PEMF.

 

05 06 2016

     Założyłem sobie właśnie konto na Twitterze, łatwo je znaleźć - vibronikaeu . Pomyślałem, że może łatwiej mi będzie znaleźć chwilkę na napisanie odpowiedzi mieszczącej się w 140 znakach (na zwięźle sformułowane  pytanie), niż pisać maila.  Prościej też będzie zamieścić tam krótką informację, niż tu w "Nowościach", bo bez potrzeby wchodzenia do panelu administratora. 

      A skoro założyłem konto, to pomyślałem, że umieszczę także "guziki" dwu lub trzech portali społecznościowych - do kliknięcia przez tych Czytelników, którzy uznają, że skorzystali z przeczytania artykułów, jakie umieszczam na tej witrynie.  "Guziki" powinny się wkrótce pojawić na Vibronice.

      Dlaczego tak póżno? Bo jestem niemodnysmiley. I na koniec dobra wiadomość. Ukazała się Instrukcja Użytkownika Spooky2 opracowana w języku polskim.  Niezmiernie zwiększa to dostępność Systemu dla Polaków.

 

03 06 2016

Przed kilku laty napisałem e-book Srebro Koloidalne i Zdrowie, po czym zająlem się innymi projektami. W e-booku tym przedstawiłem sposoby samodzielnego wytwarzania srebra koloidalnego (SK) jak również jego zastosowań. Celem uodpornienia Czytelnika na dezinformacje w kwestii SK odniosłem się również do kwestii skuteczności dwu podstawowych rodzajów srebra koloidalnego; jonowego i metalicznego.  Po przeprowadzeniu małego "research" stwierdziłem, że znacznie skuteczniejsze jest srebro koloidalne (SK) jonowe. Dokładnie to, które w prosty sposób wytworzyć można sobie w domu;  jest to łatwe, a  otrzymany produkt jest  tani, skuteczny.  Dość dokładnie opisałem wyniki  badania tego tematu we wspomnianym e-booku.

 

Zorientowałem się obecnie, że licho nie śpi. Ukazuje sie sporo opnii, jakoby  skuteczniejsze było srebro metaliczne,  ukazują się też artykuły wręcz prostackie,  prymitywne, straszące ludzi srebrem - "bo to metal ciężki i szkodzi".  Zniechęcanie ludzi do używania SK ma się więc, jak widzę, bardzo dobrze, choć wydawało mi się, że sprawa jest już zbyt jasna dla ludzi. Ale nie, okazuje się, że nie doceniłem "ich" wiary w naszą naiwność.  Odkopywane są stare argumenty, oni bardzo liczą na nasz strach i krótką pamięć!  Ponadto, dorastają  wciąż nowi ludzie, którym trzeba wyprac mózgi.

Chcąc odnieść się do tego problemu, zamieściłem  właśnie na Vibronice  artykuł na temat srebra koloidalnego, celem uzasadnienia, dlaczego nasze tanie, domowe, jonowe SK jest bezpieczne i znacznie skuteczniejsze w działaniu od metalicznego.

 

 

25 05 2016

Przed kilkoma dniami zakończyłem tłumaczenie sporej garści informacji o Spooky2  na język polski. Możesz teraz poczytać sobie o  podstawach Systemu Spooky2  w języku polskim.

A oto link.

Strona, jaką znajdziesz podążając za tym linkiem, nie należy do mnie, lecz do Zespołu Spooky, który zamieścił tam to tłumaczenie. Gdy skorzystasz z tego linku i wejdziesz na tę stronę, zwróć uwagę na zakładki z lewej strony; klikając wybrane z nich, możesz docierać do szeregu kolejnych tematów powiązanych ze Spooky2.  Zawarta tam treść odpowie  Ci na sporo pytań i da osobom początkującym ogólną orientację  w temacie tej Maszyny Rife'a.

 

 

20 03 2016

Na prośbę zainteresowanej, p. W. N. z Gdyni, potwierdzam, że 3 sierpnia 2015 zakupiła ona ode mnie opracowanie Projekt BB/SK Pro.

 

08 03 2016

 

Chcąc głębiej sięgnąć w interesujących tematach, natknąć się można na wysokie ceny wiadomości. Na przykład, gdy szukałem  poza-mainstreamowych informacji nt. selenu, znalazłem książkę kosztującą (na dzień dzisiejszy): 1002 zł. Ale zawiera ona ciekawe rzeczy.  Także książki z pewnymi, nawet prostymi  projektami, mogą kosztować $500 i więcej. Potwierdza to moją tezę, że wiedza czasem bywa kosztowna.

Kilka godzin po tym, jak zamieściłem powyższy tekst, dostałem maila od Czytelnika, p.Maćka, który przysłał mi link do tej książeczki, ale już za cenę sto kilkadziesiąt razy niższą. No cóż, często cena nie odzwierciedla wartości:).

 

04 03 2016

Opublikowałem właśnie nowy artykuł na temat Pulsującego Pola Magnetycznego (PEMF) w kontekście zdrowia. Może on zainteresować także tych Czytelników, którzy zapoznanli sią z treścią książki Proste Metody Elektroterapii

 

27 02 2016

Jest to wiadomość dla Czytelników Vibroniki, którzy zakupili książkę Proste Metody Elektroterapii i zmontowali pulser MA-2 według zawartego tam projektu. Wiadomość jest pozytywna. Czego dotyczy? W książce sugerowałem ograniczenie częstorliwości generowanych przez MA-2 do zaledwie 2,5 kHz.  Błąd.  Ograniczenie to jest zupełnie inne. Zaopatrzyłem się w lepszy sprzęt, zastosowałem nową metodę pomiaru. Eureka. Bóg nas kocha :). MA-2 może swobodnie emitować PEMF o częstotliwości do co najmniej 250 kHz. Oznacza to możliwość likwidowania większej ilości patogenów. Oznacza znacznie lepszą precyzję, większą przydatność i skuteczność.

     Wkrótce będę zapewne w stanie podać sposób zwiększenia mocy MA-2 (nazwijmy wówczas  to urządzenie: MA-3). 

 

 

07 02 2016

Świat jest jednak w pewnym ujęciu systemem naczyń połączonych.

     Dwa tygodnie temu zamieściłem anglojęzyczny artykuł tu jak ominąć konieczność (dla zainteresowanych, a jest ich obecnie sporo z uwagi na ukazanie się modułu plazmowego Spooky Central z opcją użycia cewek) zakupu  pary cewek tzw.  Alleva Coils, opisując, jak sobie zbudować sobie takie za przysłowiowego dolara.  Artykuł upubliczniłem nieco, informując o nim międzynarodowe forum Spooky2. 

Zakup pary takich cewek to był zasadniczo koszt $25 + przesyłka od $15  aż do $30. Sporo!  Właśnie cena pary tych cewek spadła do psychologicznej granicy poniżej $20 :).  Nie podaję linku, bo to aukcja na eBay, zniknie za chwilę.  Miło, że staniały.  Czekamy na większe obniżki :).   

 

22.01 2016

Opublikowałem nowy artykuł. Artykuł napisałem w języku angielskim, ale może on zainteresować Czytelników, którzy zapoznali się z opracowaniem Proste Metody Elektroterapii.  W artykule jest trochę fotografii, które mogą, nawet dla osób nie znających jęz. angielskiego,  stanowić cenne uzupełnienie treści e-booka i umożliwić zbudowanie, w bardzo prosty sposób,  cewek alternatywnych w stosunku do w sumie dość kosztownych komercyjnych, o jakich jest m. in. mowa w e-booku. 

 

29 12 2015

Informacje na temat nowo wydanej książki Proste Metody Elektroterapii - Poradnik Praktyczny są już dostępne na VibroniceKsiążkę zaszeregowałem do kategorii Projekty  ponieważ, obok wielu praktycznych informacji o elektroterapii,  zawarty tam opis i schemty oraz fotografie pozwalają na skonstruowanie urządzenia umożliwiającego wykorzystywanie PEMF jako elementu elektroterapii. 

 

28 12 2015

Gotowa jest nowa książka elektroniczna. Ostatecznie zdecydowałem się wydać to opracowanie tytułując je Proste Metody Elektroterapii - Poradnik Praktyczny.  Opracowanie zawiera ponad 80 stron A4.

Książka zawiera informacje na temat możliwych do przeprowadzania w warunkach domowych eksperymentów z odzyskiwaniem zdrowia metodami, które stają  się - dla zorientowanych - dostępne  za niewielkie pieniądze, dzięki rozwojowi elektroniki. Nie skupiam się na użyciu klasycznego zappera, lecz na skuteczniejszych metodach, pokazując lepsze, dostępne już  alternatywy.

  Opracowanie zawiera też sposób sporządzenia tzw. maty PEMF w warunkach domowych, za bardzo niewiekie pieniądze. Maty tego typu są przeraźliwie drogie (nawet parę tys. dolarów), co możliwe jest, ponieważ ludzie nie wiedzą, jak bardzo prosta jest ich konstrukcja.

Myślę, że w naszym kraju nowością będzie opis działania i sposobów wykorzystania zmiennego pola magnetycznego PEMF, jakie Czytelnik znajdzie w tym opracowaniu.  

     Książka jest także poradnikiem praktycznym. Dla spełnienia tego wymagania w dziedzinie kuracji elektronicznych konieczne było opracowanie  projektu urządzenia umożliwiającego stosownie opisywanych metod.  Jest to urządzenie MA-2. Tak więc,  opracowanie, obok udostępniania informacji o mało znanych, acz juz dostępnych - stosunkowo małym kosztem - metodach elektrokurcji  - jest także Projektem, stąd zdecydowałem się umieścic  go w kategorii Projektów.

     Osoby nie obeznane z elektrycznością, które niechętnie myślą o lutowaniu, także znajdą sporo dla siebie, a mianowicie parę ciekawych metod elektronicznego  oddziaływania na zdrowie,  które można stosować bez konieczności lutowania.

Osoby zainteresowanie Systemem Spooky2 znajdą dalsze - w stosunku do tych zawartych w e-booku Maszyna Rife'a  - informacje o stosowaniu tego systemu do odzyskiwania i utrzymania zdrowia. 

 

 

14. 12 2015

Nowe opracowanie przyjmie zapewne tytuł Proste Metody Elektroterapii - Poradnik Praktyczny. Opracowanie jest na ukończeniu i pojawi sie jeszcze w tym roku.

 

08 11 2015

update: 09 11 2015

Prezentuję tezę, że era zappera Clark, rozumianego  zarówno jako prosty, jednoczęstotliwościowy generator, jak i tzw. zapper kombo, w cenie czesto między około dwieście a nawet dwa tysiące i więcej  złotych - przeminęła. Po prostu, można zabiegi uczynić skuteczniejszymi za mniejsze pieniądze, lub za te same zrobić lepsze urządzenie.  Nie twierdzę, że jestem przeciwnikiem zapperów. Jestem przeciwnikiem kiepskich zapperów. Jestm  przeciwnikiem słabo dzialających urządzeń, kiepskich instrukcji i ewidentnych błędów w opisie oferowanego urządzenia.  

Stwierdziłem, że można osiągać lepsze skutki za mniejsze pieniądze. Pod pewnym małym warunkiem, a jest to warunek podstawowy. Jeśli interesuja Cię samodzielne eksperymenty ze stosowaniem metod elektroterapii, a lubisz podjąć wyzwanie nauczenia się czegoś nowego, spełniasz go. 

Jeżeli przyjmiesz moją tezę, że era zappera  Clark (rozumianego jako urządzenie o słabej jakości sygnału wyjściowego) mija,  powstaje pytanie, więc co, skoro nie zapper. Popracowałem nad tym zagadnieniem i, jak sądzę,  znalazłem  dość proste rozwiązania  tego problemu.  Zaprezentuję je w nowym opracowaniu "Co, skoro nie Zapper". Zaprezentowane tam rozwiazania są odpowiedzią na pytanie, jak wejść  w posiadanie gotowego urządzenia, pozwalającego na prowadzenie zainteresowanym osobistych badań i eksperymentów w temacie praktycznej elektroterapii. 

      Opracowanie będzie jednak - niejako - dwupoziomowe. Na jednam poziomie wskażę, jak w prosty sposób zaopatrzyć się w niewielki, zasilany z baterii telefonu komórkowego, bądź baterii zewnętrznej  - generator funkcyjny o ogromnych - w kategoriach interesującej nas  elektroterapii częstotliwościowej - możliwościach (nie jest to Spooky2), i jak - bez żadnych przeróbek - korzystać zeń w trybie - nazwałbym to - superzappera (czegoś  lepszego niż zapper czy przeciętny zapper kombo). Cena nabycia urządzenia to około 400 - 550 zł, w zależności od Twojego doświadczenia w zakupach internetwych.  Ponadto, urządzenie to - bez konieczności lutowania -  może umożliwić zabiegi PEMF w pewnym podstawowym, ale ważnym zakresie (konieczność dokupienia - bądź nawinięcia - stoswnej cewki). Jest też trzecia, nie wymagająca lutowania, bardzo interesująca - zdobywająca sobie coraz więcej zwolenników na świecie - możliwość wykorzystania tego generatora, związana również  z koniecznością dokupienia niewielkiej przystawki (nie ma żadnego lutowania). Chodzi o zdalną elektroterapię. 

      Z uwagi jednak na doskonałe parametry (stabilność, wysoki próg generowanych częstotliwości, dokładność ustawienia częstotliwości do jednej setnej Hz) omawianego generatora i niezwykłe przyjazny sposób sterowania nim, można i warto ten  generator  wykorzystywać  do sterowania urządzeń o wiekszej mocy (za bardzo małe pieniądze), co zwiększa niezmiernie skuteczność elektroterapii.

      Te możliwości są dostępne dla ludzi skłonnych do podejmowania nowych  wyzwań, ludzi skłonnych do osobistego rozwoju. Jeśli uznasz, że moje zainteresowanie elektroterapią częstotliwościową można porównać ze swego rodzaju nowoczesną formą zielarstwa, możesz, podzielając moje zainteresowanie elektroterapią czestotliwościową, stać się, jak ja, kimś w rodzaju współczesnego zielarza.  Nie chodzi o to, jak działasz na organizm; ważne, jakie stosujesz częstotliwości; bo wszystko jest częstotliwością.      

Wracając do przygotowywanego opracowania. Na kolejnym jego poziomie - dla osób, które zechcą zdobyć się na decyzję zrobienia klkuczy kilkunastu połączeń lutowanych - podaję sposób zmontowania bardzo  pomysłowego, prostego (opartego na jednym tranzystorze) urządzenia, jakie opracowalem.  

       Może ono pracować jako uniwersalny "towarzsz" urządzeń elektroterapii częstotliwościowych. Realizuje  dwie funkcje. Wzmacnia  moc sygnału - tego typowego dla zapperów - i poprawia zbocze sygbnłu przy wyższych częstotliwościach. Oznacza  to nie tylko to, że wtedy mamy do czynienia  z bardzo skutecznym zapperem. Oznacza to też,  że można, przy wykorzystaniu tej przystawki skutecznie (metodą kontaktową) korzystać z oryginalnych częstotliwości Royal Rife'a: zachowało się ich około dziesięć, w tym dwie na raka, jest też tężec, gronkowiec złocisty itd. Co więcej, wykorzystując przystawkę  można wreszcie wydajnie korzystać z licznych częstotliwości dr Clark, tych wynoszących setki kiloherców. Takie możliwości zmieniają dużo. To, czego brakuje nam bowiem do prowadzenia skutecznych zabiegów, to moc. Czy warto wydawać kilkaset dolarów na wzmacniacz, którego rolę z powodzeniem spełni wspomniane urządzenie? Koszt zasadniczych elementów nie przekracza tu około stu złotych. 

Drugą funkcją omawianego urządzenia jest możliwość jej pracy w trybie urządzenia, które opisałem w artykule Maszyna Aubrey'a. Wystarczy sporządzić sobie stosowną cewkę, aby móc eksperymentować z wpływem pola magnetycznego na zdrowie. Przypomnę, że dla pola magnetycznego ciało ludzkie jest "przezroczyste" - pulsujące pole magnetyczne swobodnie przenika wnętrze komórek, w czym przypomina stosowanie lampy plazmowej. Może oznaczać to - dla chętnych - zupełnie nowe możliwości; okazać sie może, że nie ma już palącej możliwości posiadania True Rife Machine (Maszyny Plazmowej). Konstrukcja przystawki jest bardzo prosta, zasadnicza konstrukcja elektroniki składa się zaledwie z kilku elementów (w tym jeden tranzystor) plus zasilanie.

      Mimo uproszczenia konstrukcji do granic możliwości, urządzenie doskonale spisuje się w praktyce. Powiedziałbym, że lepiej, niż opisana już Maszyna Aubrey'a.  Cena wszelkich części i podzespołów urządzenia kształtuje się generalnie w granicach 150 -250 zł. Po zmontowaniu osoba, która podejmie się tego zadania, dysponować będzie systemem o  możliwościach nieporównywalnie większych, niż te, do  których większość z nas jest  obecnie przyzwyczajona. 

Okazuje się, że czasem robimy coś, bo "tak się robi". Ale spróbujesz inaczej i okazuje się, że jest to znacznie  lepsze.

      Reasumując, opracowanie, które powinienem wydać w ciągu najbliższych paru tygodni, odpowie na pytanie, jak wejść w posiadanie prostego, mocnego i taniego  systemu elektroterapii.   

 

29 08 2015

Zamieściłem nowy artykuł opisujący moje badania pewnego pulsera magnetycznego, który świetnie nadaje się do skutecznego, jak sądzę,  lepszego niż elektrody aplikowania organizmowi  wibracji. Chodzi o urządzenie, które nazwałem Maszyną Aubrey'a. Aubrey Scoon w 2001 roku napisał artykuł na temat urządzenia, które wykonał. Dziś, w sytuacji ukazania się Systemu Spooky2,  urządzenie to nabiera nowych właściwości. Zbudowałem je, porobiłem próby, opisuję możliwości.  

 

08 08 2015

Zrobiłem update treści w zakładce O mnie i do Ciebie.

 

 

31 07 2015

Przeredagowałem i uściśliłem tekst w zakładce Szkolenia.

 

28.07.2015

Zamieściłem dodatkowy materiał, o którym mowa w Projekcie  BB/SK, przeznaczony dla Czytelników, którzy zdecydowali się na zbudowanie BB/SK. Ponieważ nie otrzymałem konkretnych zapytań co do sposobu złożenia urządzenia (co optymistycznie interpretuję jako dowód, że dobrze opisałem sposób skonstruowania BB/SK), we wspomnianym materiale skupiam się na zasygnalizowaniu nowego sposobu / aspektu wytwarzania srebra koloidalnego z zastowaniem wytwarzania produktu metodami częstotliwościowymi oraz jego "impregnacji"  częstotliwościami srebra/złota. Nadaje to produktowi nowe własności, rzecz jest nowa, rozwojowa, wymagająca badań empirycznych osób zainteresowanych, a może być szczególnie interesująca dla posiadaczy generatora Spooky2.    

 

14.07.2015

Po lewej stronie zobaczysz nową zakładkę - Szkolenia. Wejdź, jeśłi Cię to interesuje.

 

12. 07. 2015

Zamieściłem w Artykułach nowy tekst, ponownie w jezyku angielskim. Jest tam trochę fotografii prezentujących montaż Plazmowej Maszyny Rife, więc osoby zainteresowne mogą skorzystać, nawet nie znając języka.

 

27. 06 2015

Zamieściłem nowy artykuł, tym razem w języku angielskim, aby mogli skorzystać ludzie z firum Spooky2, generalnie nie znający języka polskiego.

 

06 06 2015

Artretyzm, czy można pomóc sobie elektronicznie?   to tytuł nowego artykułu, jaki zamieściłem na Vibronice. Prezentuję, jak w prosty sposób "potraktować" można różne artretyczne dolegliwości. Wyrażam swoją opinię nt. medycznego komplikowania tego typu problemów zdrowotnych. Jeśli lubisz "naukowe" (cokolwiek to znaczy) podejście, artykuł Cię nie zainteresuje.    

 

30 05 2015

E-book Diatomit Strażnikiem Twojego Zdrowia od dziś dostępny jest w wydaniu II. Dodano opis interesującej i skutecznej procedury wykorzystania Diatomitu , którą nazwałbym kosmetyczną, ale jej działanie jest znacznie bardziej uniwersalne. Dodałem też podrozadział o przygotowywaniu organizmu do użycia Diatomitu z użyciem Maszyny Rife'a. Wyjaśniłem, jaka jest przyczyna dość silnych reakcji Herx'a, jakich niektórzy doznają, i jak je zminimalizować.

 

01 05 2015

Opracowałem II wydanie e-booka Jod - Niechciana Prawda, od dziś to właśnie dostępne jest  to właśnie, poprawione i uzupełnione, wydanie.

 

30 04 2015

Napisałem nowy artykuł - koncentrując się  na rosnącym znaczeniu  systemu Spooky2 w przestrzeni medycyny energetycznej.

 

14.03 2015/18 03 2015

Wydałem następne opracowanie. Jest to Projekt Budowy zappera Becka (BB) i wytwornicy srebra koloidalnego (SK). Urządzenie charakteryzuje się prostotą, jest tanie w konstrukcji smiley

 

05 03 2015

W ciągu ostatnich kilku dni witryna przechodziła mały "remont silnika", powodowało to pewne małe zakłócenia. Zmiany są zakończone, gdyby jednak ktoś doświadcza jakichś  problemów, proszę, po wejściu na stronę, odświeżyć ją klikając jednocześnie na Ctrl i F5.

 

20.02.2015
Napisałem
artykuł informujący o możliwościach Protokołu Becka, jak również zamiarze zaoferowania komercyjnego opracowania - projektu, opisującego  proste sposoby samodzielnego złożenia zappera BB (Becka) i półautomatycznej wytwornicy srebra koloidalnego, ze schematami i fotografiami.  W zależności od wybranej przez Czytelnika wersji do zmontowania, róźny będzie stopień funkcjonalności i prostoty zmontowanego urządzenia. Opracowanie to zamierzam zamieścić na Vibronice w marcu b.r. 
      


10.11.2014
Zamieściłem  nowy artykul pod tytułem Czy można uczynić sól lekiem? 

08.11.2014
Zamieściłem update do artykułu  Ebola - co mozna zrobić - dodałem do tekstu częstotliwości, o których mówi się, że zostały  zastosowane skutecznie w Afryce -  na tzw. Ebolę.

07.11.2014
Wszyskich Czytelników, którzy zapoznali się z e-bookiem "Maszyna Rife - Czas na Reaktywację" proszę, aby wszelkie pytania wysyłali jedynie na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gdzie wchodzę co pewien czas, spisuję sobie  pytania i na te powtarzające się będę się starał  odpowiedzieć - niejako zbiorowo - w następnym opracowaniu na temat Maszyn Rife'a. Nie jestem niestety w stanie udzielać odpowiedzi indywidualnie, chodzi o skalę ilościową i po prostu brak czasu. 

02.11.2014
Zamieściłem drugi, tym razem bardzo krótki  artykuł o teatrzyku wokół Eboli.
Noszę się też z zamiarem napisania opracowania o eksploatacji Maszyny Rife'a, ułatwiającego polskojęzycznemu czytelnikowi rozpoczęcie stosowania czestotliwości do odzyskiwania zdrowia. Opracowaniem mogą być szczególnie zainteresowanie osoby, które przeczytały e-book Maszyna Rife'a - Czas na Reaktywację.   


17 10 2014
I znów update poniższego artykułu: poprawiłem parę nieodzownych w moich tekstach :-)  literówek i tekstówek oraz dodałem krótką informację o swojej  plazmowej Maszynie Rife'a.  Przygotowuję też powoli drugi, krótki tym razem artykuł na temat tzw. Eboli.

14 10 2014
Kolejny updae artykułu nt.
raka i raka trzustki

13 10 2014
Update artykułu na temat
raka i raka trzustki

11 10 2014
Zamieściłem artykuł na temat
raka i raka trzustki

09 10 2014
Otrzymałem od swoich Czytelników pełne niepokoju zapytania dotyczące raka trzustki. Najbardziej boimy się nieznanego, toteż postaram się niezadługo umieścić stosowny artykuł na Vibronice aby wykazać, że wcale nie jesteśmy bezradni, jeśli weźmiemy  sprawę we własne ręce.


02 10 2014
Otrzymałem sygnał o uszkodzeniu  generatora opisywanego w Maszynie Rife'a, używanego bez zasialcza a zasilanego przez port USB. Doradzam w e-booku  konsekwentne używanie własnego zasilacza generatora, zalecam więc wszystkim podłączanie go do portu USB komputera po zasileniu generatora jego własnym zasilaczem. 

22 08 2014
Kilka dni temu zamieściłem na Vibronice artykuł o Eboli. Wirus, "wynalazek" inżynierii genetycznej, opatentowany w USA,   w  przedziwny sposób uwalnia się tu i tam. Mainstreamowe media coraz to "informują" o nowych przypadkach zachorowań. Kodują nam, że na wirusa nie ma sposobu. Nie wspominają, że istnieje  potężne narzędzie które może pozwolić systemowi immunologicznemu na rozprawinie się z wirusem. Piszę o tym w artykule o Eboli. 

04 06 2014
Mój adres mailowy "gdynia......" został totalnie przechwycony przez spamerów; otrzymuję nawet po kilkadzeisiąt spamerskich maili dziennie.  Dlatego poproszę o zaprzestanie używania tego adresu, prawie w ogóle
tam już nie zaglądam . Zbyt dużo spamu, aby dostrzec coś cennego.  W  zamian   proszę korzystać z  alternatywnego adresu podanego we wpiisie sprzed kilku dni:  nowak.roman(at)gmail(dot)com .  Ewentualne pytania dotyczące Maszyny Rife'a proszę wysyłac na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

29. 05 2014
Coraz częściej otrzymuję telefony od Czytelników telefony z informacją, że nie odpowiadam na maile. Tymaczasem, ja tych maili po prostu nie otrzymuję! W spamie też ich nie ma. Wygląda na to, że dzieje się coś dziwnego. 

Podaję dodatkowy  adres mailowy na który można pisać.
jest to:  nowak.roman (at) gmail (dot) com

18.05.2014
Na swojej stronie, na pierwszej pozycji w dziale Artykuły - zamieściiłem tekst pt.  Zapper a Generator Rife'a, czyli hulajnoga, czy odrzutowiec. Kontekst to oczywiście droga do zdrowia. W artykule przybliżam ograniczenia zapperów jako instrumentów bioelelktronicznych, i z czego wynikają zalety  Generatora Rife'a/Maszyny Rife.
 
 

09.05 2014.
Ukończyłem nowe opracowanie. Jest to e-book Maszyna Rife'a - Czas na Reaktywację na temat Generator Rife'a / Maszyna Rife;a. W dziale Artykuły zamieściłem kilku-stronicowy tekst Maszyna Rife - co nia jest, a co nie. W artykule tym podejmuję próbę określenia, czym jest Generator Rife i Maszyna Rife. Opisuję też, dlaczego większość instrumentów uważanych za  Generatory Rife - nie jest nimi. 

17 03 2014

Nawiązujac do systemów Rife znałem/znam system - nazwijmy to - "3,3 MHz sweep" i zadowolony byłem, że będę go mógł zaprezentować. Tymczasem, wygląda na to, że praca nad tym e-bookiem ma dobry timinng. Dosłownie w ostatnich miesiącach grupa zdolnych zapaleńców z NZ, RPA postanowiła dać światu coś cennego.
       Ludzie ci pracują intensywnie na kilku polach i wygląda na to, że to co robią, to będzie niezła rewolucja w dziedzinie Maszyn Rife.  Opracowali właśnie doskonały generator funkcyjny o dużych mozliwościach, opracowany i zbudowany do generowania wszelkich niezbędnych częstotliwości dla naszych eksperymentów. Generator ten może być sterowany za pomocą pulpitu sterowniczego. Wiatru w żagle nabiera jednak po podłaczeniu go do komputera (można użyć nawet starego taniego netbooka) poprzez port USB.
Opracowali program,  stale ulepszany, który wznosi wszystko na wyższy poziom. Poziom sterowania generatora jaki zapewnia program, daje możliwości ograniczony chyba głównie fantazją i pomysłowością posiadacza. Jest też funkcja biofeedback, a więc program obserwuje reakcję ciała na różne czestotliwości, i zwraca raport, które częstotliwości należy zastosować. To taki  substytut - przynajmniej częściowo - synchrometru dr Clark, jednak nie wymaga aż tak zaawansowanego i kosztownego szkolenia jak dla  synchrometru.  F-scan, ktory posiada podobna funkcję, jest bardzo drogi. Najtańsza opcja F-scan z DIRP (tak nazywają ludzie z F-scan funcję skanowania) jest kilkakrotnie droższa. Urządzenie  opracowane przez opisywaną grupę i towarzyszące mu oprogramowanie będzie więc zapewne przełomem w dziedzinie Maszyn Rife'a.
      Grupa opracowała właśnie nowy sposób sterowania wspomnianym generatorem, który może okazać się czymś znacznie lepszym niż słynny ostatnio  "3,3MHz sweep". Wydaje się to być dużym wynalazkiem w dziedzinie Maszyn Rife. Grupa planuje umożliwiać chętnym zakup systemu po bardzo przystępnych cenach.10, 13 XII 2013

 

 

     Nawiązując do prac nad nowym opracowaniem, obiecującym kierunkiem w poradzeniu sobie z boreliozą lub rakiem wydaje się być stosowanie urządzeń tzw.  "medycyny energetycznej". Mam tu szczególnie na myśli silnie działające urządzenia dość często utożsamiane z tzw. urządzeniami/generatorami rife (nazwa umowna, mała litera w słowie rife zamierzona, a więcej o tym w przygotowywanym opracowaniu).
   Dotychczas powstrzymywałem się raczej od wypowiadania się na temat maszyn rife. Generatorem Rife nazywane bywają różne urządzenia i trzeba przyznać, że mają one z nim coś wspólnego. Nazwę, która nie jest chroniona. 
     Ostatnio "wypłynęły" na powierzchnię pewne nowe materiały, co pozwala zainteresowanym "połączyć kropki" i wyciągnąć nowe wnioski. Temat jest pasjonujący, a dostępne informacje krańcowo sprzeczne.  Stawia to przed kimś, kto chciałby sprawy uporządkować, trudne zadanie. Czytając dostępne na ten temat informacje trzeba mieć świadomość, że większość z nich ma charakter komercyjny. Stanowi uzasadnienie wyższości produktu oferowanego przez "informującego", a fakty są mniej istotne, tym bardziej, że bywa, iż dana osoba po prostu nie zna tematu.

Lubię, aby z moich opracowań wynikało coś praktycznego, dlatego zdecydowałem się na zbudowanie przynajmniej niektórych urządzeń jakie mam zamiar zaprezentować. Mam także zamiar pokazać pewne nowe aspekty zagadnień, o jakich będę pisał.
    Przyjąłem tu za Brianem Rosnerem1, że tak zwana Maszyna Doug'a (czyt. daga, ang. Doug (Coil) Machine) należy, ze względu na jej skuteczność  w likwidowaniu borelii i innych mikrobów przyczyniających się do koinfekcji,  do klasy maszyn rife. Ze względu na prostotę tego urządzenia, postanowiłem zacząć swoje poszukiwania właśnie od Maszyny Doug'a. Zakup gotowego urządzenia na zachodzie (nie wiem o nikim kto oferowałby Maszynę Doug'a w Polsce) to najczęściej  koszt ponad $2000, czyli z cłem i podatkami 9 - 10 000 zł. Dlatego dla nas ważne byłoby znalezienie sposobu na zmniejszenie tego kosztu, i z tą myślą przystąpiłem do samodzielnej budowy  Maszyny.
    Zmontowałem właśnie egzemplarz tego urządzenia, i okazało się że zawsze jest pewna rezerwa, jeśli umiesz stawiać pytania. Robiąc to samodzielnie, lub z pomocą kogoś kto jest elektrykiem,   elektronikiem, oraz stosując pewne śmiałe rozwiązanie, można swobodnie cenę  zbić do poniżej połowy.  Wkrótce zaczynam pewne próby i zbieranie dalszych informacji. Dużo wskazuje na to, że Maszyna Douga jest zdecydowanie jednym z najpotężniejszych (w kategoriach mocy)  urządzeń, ale jest też być może najskuteczniejszym znanym urządzeniem (klasa AC - prąd przemienny) do likwidacji mikrobów odpowiedzialnych za boreliozę i towarzyszące jej koinfekcje.

 

    Maszyna ta oparta jest na zjawisku rezonansu układu LC, co pozwala na dołączenie bardzo silnego wzmacniacza akustycznego do potężnej cewki (średnica użytego do nawinięcia cewki drutu w emalii: 2mm, waga drutu nawojowego w gotowej cewkce to trzy kilogramy,  a przyjęta przeze mnie średnica cewki wynosi ok. 20 cm), będącej układem wykonawczym Maszyny. Maszyna Douga emituje silne pole magnetyczne o zadanej częstotliwości, dobranej dla określonych częstotliwości. Skteczność pracy tej maszyny jest nieporównywalna z coraz bardziej popularnymu zapperami. Zastosowany wzmacniacz ma moc skuteczną (RMS) rzędu 2 kW; to dużo. Częścią składową Maszyny jest także m.in. generator sygnałowy, umożliwiający wybranie żądanej częstotliwości pola magnetycznego.  

   Maszyna Douga, stosowane w niej częstotliwości, protokół wykorzysytania tego urządzenia i szereg innych zagadnień to część planowanej tematyki nowego opracowania jakie przygotowuję.

    Wstępne przetestowanie  Maszyny Doug'a wykazuje, że przy napięciu na cewce o wartości stu kilkadziesięciu volt płynie prąd o wartości parunastu amper. Osoba z boreliozą nie powinna rozpoczynać od zabiegu dłuższego niż 30 sek, a następny zabieg nie powinien nastąpić wcześniej, niż po nawet dwu - czterech tygodniach - tak silne mogą być reakcje oczyszczania (Herx) związane z wymieraniem bakterii pod wpływem działania Maszyny.
     Wiecej - wkrótce.

 

1  Lyme Disease and Rife Machines, 2004, Brian Rosner

 


04 11 2013
      Skonstruowanie pulsera magnetycznego według Projektu, dostępnego na tej stronie internetowej, stało się właśnie znacznie prostsze.
      Jak pokazał czas, najtrudniejszym dotychczas elementem wykonania pulsera było dla wielu osób wykonanie cewki - końcowego elementu "wykonawczego" opisywanego w Projekcie pulsera (więcej: w zakładce E-booki). Właśnie konieczność wykonania tej cewki (jak wynika z niektórych relacji) zniechęca czasem nawet elektryka/elektronika.
     Niewielka modyfikacja układu pulsera opisanego w Projekcie, jaką właśnie wprowadziłem, ułatwia sprawę niezmiernie.  Możliwa jest teraz  praca pulsera będącego przedmiotem Projektu z zastosowaniem cewek o dość szerokim rozrzucie parametrów, w tym cewek o indukcyjności paru milihenrów (mH), co zwiększa intensywność impulsów.  Nie było to możliwe przed modyfikacją; pulser nie pracowal z cewkami o wiekszych indukcyjnościach.
     Obecnie, poi modyfikacji, można zakupić i zastosować gotowe już  - fabrycznie nawinięte i usztywnione sklejeniem cewki, do których wystarczy dołączyć kabel doprowadzający energię i osadzić w jakimś drewnianym lub plastikowym elemencie ułatwiającym trzymanie podczas zabiegu (opisane w Projekcie). Gotowe cewki są oferowane w sprzedaży internetowej; można zakupić taką w cenie kilkudziesięciu (najczęściej 60 - 90) złotych; przykładowe źródła podaję w Projekcie. Przy cewce samodzielnie wykonywanej koszty mogą łatwo dorównać takiej sumie, lub nawet ją przewyższyć - co gorsza, w kategoriach jakości niełatwo jest dorównać cewce fabrycznej, która jest sporządzana z zastosowaniem wyposażenia nieosiągalnego przy amatorskim wykonywaniu cewki.
     Biorąc pod uwagę szybko rosnące  uznanie dla urzadzeń generujących pulsujące pole (elektro)magnetyczne zainteresowanych  tematem pulserów magnetycznych środowisk, możliwość zbudowania takiego urządzenia - samodzielnie lub z pomocą znającego się na tym znajomego elektryka / elektronika - może być bardzo dobrym pomysłem, tym bardziej, że koszt sprowadzenia takiego urządzenia (najczęściej o wyraźnie słabszych parametrach) z zagranicy łatwo może osiągnąć lub przekroczyć sumę 2 tys. zł. 
   Podczas zbierania materiałów do nowego opracownia (Rife) uświadomiłem sobie większą, niż poprzedno sądziłem, uniwersalność zastosowań i skuteczność omawianego pulsera. Pulsery zdobywają sobie coraz lepszą opinię  w środwiskach osób walczących z boreliozą (Lyme disease), która staje się powoli swego rodzaju "wspólnym mianownikiem" bardzo licznych i pozornie nie powiązanych ze sobą dolegliwości. 


03 11 2013
     Zacząłem przygotowywać się do napisania nowego opracowania.
Chodzi o ciekawy - na kilku poziomach - temat generatora Rife w szerokim rozumieniu pojęcia.  Istnieje tu wiele dezinformacji i wątpliwości. Brak podstawowych standardów. Maszyny tego typu są ignorowane przez główny nurt medyczny. Brak jest regulacji, które okreśałyby choćby  w przybliżeniu, jakie warunki powinna spełniać tego typu maszyna. 

Co wiecej, , brak jest definicji tego urzadzenia, a nazwa nie jest w żaden sposób chroniona. Jednocześnie, wydaje się, że ugruntował się pogląd, że generator Rife jest skutecznym urządzeniem. Ludzie go poszukują. 
    Chcecie Rife? Będziecie go mieli. Dlaczego bowiem nie użyć nazwy "generator Rife" w kategoriach nazwy handlowej?  Zapewne niektórzy producenci działają w dobrej woli uważając, że to, co oferują, jest generatorem Rife. Nie wiedzieć czemu wydaje się funkcjonować  opinia, że jeśli urządzenie działa na częstotliwościach pochodzących z  tzw. listy CAFL, to mamy do czynienia z generatorem Rife. Niestety, przekonanie takie jest całkowiecie bezpodstawne.  Urządzenie musi spelnić znacznie więcej warunków, aby mogło być uznane za skuteczne. Co gorsza, sama  lista CAFL zawiera ogromną ilość częstliwości o niewiadomym pochodzeniu i wątpliwej skuteczności. 
      To, że urządzenie potrafi generować częstotliwości z tej listy, to dużo za mało. Za dwieście - trzysta złotych zakupić można prosty generator funkcyjny generujący te częstotliwści. Czy kupiliśmy generator Rife? Nie. Taki generator, po spełnieniu kilku dodatkowych warunków, można zakwalifikować co najwyżej do urządzeń, nazwijmy to, klasy pomocniczej. Genetrator funkcji bowiem to tylko  jedna z kilku części składowych skutecznego urządzenia. 
      W sytuacji braku informacji wielu ludzi za generator Rife uważa to, co jest pod tą nazwą oferowane. W nowym opracowaniu zamierzam  zamieścić praktyczne informacje o znacznie skuteczniejszych niż zappery urządzeniach DC i AC,  w tym pracujących na zasadzie modulowanej fali RF, klasy EMEM,  jak również na zasadzie wykorzystania PEMF. Urządzenia te zdobywają sobie coraz większą popularność w społeczności ludzi cierpiących od licznych dolegliwości, coraz częściej  kojarzonych z boreliozą (Lyme) i jej koinfekcjami.20 10 2013
       W Polsce od jakiegoś czasu instalowane są tzw. inteligentne liczniki. Nie jest tajemnicą, że pozimom świadomosci konsumenckej  mieszkańców naszego kraju jest daleko w tyle za poziomem tej świadomości na zachodzie, z dość opłakanym dla nas skutkiem.
       Zamieściłem właśnie na swojej stronie artykuł "Inteligentne liczniki, czy zdrowie i prywatność", aby udostępnić  Gościom swojej strony  podstawowe informacje o tych urządzeniach. Wiedza ta jest powszechnie dostępna ludziom posługującym się językiem angielskim, ale jest raczej niedostępna czytelnikowi polskojęzycznemu.

Jak sądzę, zapoznanie się z tego typu informacjami może potencjalnie umożliwić uniknięcie  sporych kłopotów związanych z wprowadzeniem tych urządzeń.

 

 

 

 

 

 
24 07 2013
     Od jakiegoś czasu po wejściu  na moją stronę  mozesz zobaczyć - podobnie jak na wielu innych stronach internetowych - ostrzeżenie przed "cookies". 
    ZSRU... ups, Unia Europejska, w swojej nieskończonej madrości postanowiła wziąć nas wszystkich w "opiekę",  zmuszając administratorów stron internetowych do ostrzegania nas przd "ciasteczkami".  Poruszam się po internecie z "wtyczkami" które zwiększają bezpieczeństwo; np. wtyczka blokujaca skrypty; zapewne robi tak większość z nas. Nagle pojawia się jakiś napis zasłaniający interesującą mnie treść, więc chcę się go pozbyć. Jednak aby to było możliwe, muszę... odblokowac skrypty! Wystawiając się na potencjalne niebezpieczeństwo. 
    Powstaje pytanie o intencje unijnych autorów tego wprowadzonego siłą  (kary finansowe) pomysłu. Hasła są jak zwykle szczytne, nasze dobro. Jeśli chcą jednak naszego dobra, niech zajmą się spamerami, namierzą strony ze zlośliwymi skryptami, rozsiewającymi wirusy czy tymi, którzy blokują komputery żadając wpłat za odblokowanie. Tu  - czemu nie jestem zdziwiony - jesteśmy zdani na siebie.


02.06.2013
Dostępny  jest już e-book
  Jod - Niechciana Prawda
                                       Odzyskiwanie Energii i Odporności
Wiecej informacji - po skorzystaniu z zakladki "E-booki" (spójrz w lewo).
 


26.05.2013  
Jod - Niechciana Prawda

    Za kilka tygodni - prawdopodobnie w czerwcu 2013, opublikukję nowy e-book.
Prawdopodobny tytuł książeczki to Jod - Niechciana Prawda
Książeczka zawiera materiały wskazujące na istnienie swego rodzaju cichej "epidemii" poważnych deficytow jodu na świecie, a szczególnie w naszym kraju (żyjemy na terenach deficytu jodu).
     Deficyt jodu powoduje brak odporności, wieczne zmęczenie, niedoczynnosc / nadczynność tarczycy (nie, tu nie ma sprzeczności), raka piersi, fibrocystozę  piersi, cysty,  "choroby autoimmunologiczne", problemy z żolądkiem i wiele innych dolegliwości, w tym macicy (np. endometrioza i inne).
Wszystko wskazuje na to, że dawki jodu  jakich realnie potrzebujemy przekraczają nawet setki razy te oficjalnie zalecane. Nie jesteśmy w stanie zapewnic realnie niezbednych dawek jodu organizmowi bez tzw. optymalnej suplementacji, prostej dla zorientowanych.  Chyba że ktoś zjada 3- 4 kg ryby morskiej dziennie.  Ale wtedy taka osoba ma problem z rtęcią... i żoładkiem ;).
     Ebook zawiera informacje na temat innych prostych, tanich, i skutecznych rodzajów suplementacji, i jak samodzielnie i bardzo tanio sporządzić te suplementy. Zawiera wskazówki do oczyszczania organizmu i odzyskania odporności, zdrowia i energii, a przede wszystkim informacje na temat prawdziwego zapotrzebowania organizmu ludzikiego na jod i inny towarzyszący mu pierwiastek. Zawarte tu informacje mogą byc dla ludzi otwartych na wiedzę  - całkowicie nowym spojrzeniem na  Hashimoto i Basedowa.
Zamieszczam sporo informacji o Candidzie, podaję nowy, mało znany sposób na pozbycie się rozwinietych form Candidy, 
E-book ma - podobnie jak moje poprzednie opracowania -  charakter poradnika praktycznego, pozwala na samodzielne stosowanie prezentowanych metod  w warunkach domowych. 
    Książeczka moze mieć szczególnie duże znaczenie dla kobiet, które potrzebują więcej jodu niż mężczyźni. Nie otrzymując go, wielokrotnie częściej niż mężczyźni cierpią na wiele dotkliwych symptomów jego braku (np. wieczne zmęczenie), które medycyna nazywa chorobami i długo oraz chętnie leczy.
Likwidowanie deficytu jodu pozwala w większości przypadków na odzyskiwanie zdrowia i energii nawet w kilka miesięcy.
____________________________________________________________________________________


05.11.2012
Ta wiadomość zainteresuje osoby, które przeczytały mojego e-booka Diatomit Strażnikiem Twojego Zdrowia.
        Jest wreszcie możliwość zakupu Ziemi Okrzemkowej w Polsce i to po niezłej cenie. A jeszcze kilka miesięcy temu zakup  Diatomitu mozliwy był w zasadzie tylko w USA, a cena przesyłki była dość zniechęcająca.  Teraz to się  zmieniło. 
        Adres internetowy:

www.perma-guard.com.pl
___________________________________________________


05 09 2012
         Korzystając z już częściowo opracowanych w związku z pisaniem nowego e-booka materiałów,  w dziale Artykuły zamieściłem właśnie nowy tekst sygnalizujący zyskującą w  świecie na popularności ( a nieznaną w naszym kraju) metodę pozbywania się osteoporozy, artretyzmu i i innych dolegliwości opartą na suplementacji borem.
         Metoda jest bardzo prosta, sprowadza się do przyjmowania niewielkich ilości (kilkanaście - kilkadziesiąt miligramówg dziennie) boraksu w płynach. Nie mniej, metoda ta może  mieć ograniczony zakres zastosowania, gdyż mamy obecnie do czynienia z akcją odstraszania i przekonywaniem ludzi o toksyczności boru, boraksu. Zapewne większość ludzi da się więc wystraszyć, choć porównanie LD50 boraksu i soli kuchennej jasno dowodzi, że boraks jest mniej toksyczny (więcej we wspomnianym tekście).

___________________________________________________________________________________